Skoda Octavia 1 FL - montáž klimatizacie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

AJ ja som si naivne pred 10-20 alebo 30 rokmi myslel že dnes bude taká doba že už mi nebude treba doma nič majstrovať ale prd makový !!! Jasne že v obchodoch alebo z číny kúpiš dnes veci o ktorých sa nám ani nesnívalo pred štvrťstoročím, ale zas veľakrát som sa v dnešnej dobe donútil do dačoho len zato že skrátka aj tak ak dačo objednám a kúpim hotové ,tak to furt nebude mať presne také vlastnosti aké požadujem. A ja som názoru , že voľný čas treba tráviť zmysluplne a nie čumením do TV alebo chlastaním v krčme. Takže osobne fandím a držím palce pretože ak to aj nedopadne celkom podla úmyslu máš z toho veľa pozitívneho do budúcna a to je praktická skúsenosť , ktorá dnes väčšine mladých ľudí chýba .
Naposledy upravil/-a VLADY v 16.09.2018 18:42, upravené celkom 1 krát.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

patrikk00 napísal: ale nech to ma aj pozitivum, budem mat Octaviu ''socka edition'' s klimou
mam doma auto z roku 1992.vybava socka no bral som ho koli motoru 2 liter mechanicky povodny stav a zachovala neobuchana karoseria s povodnymi plechmi.vacsinolu su auta v max vybave burane a vyjazdene na kost.odjazdil som s tym par rokov a potom ked bol cas ho vyhodit prec dostali sa mi pod ruky v podstate za par susnov take iste 4 auta na diely.cena za vsetky bola 300 euro.tak som z tej socky spravil auto k svetu.

po pol roku bolo to auto skoro v max vybave na dobovych alu borbet diskoch.jedine co nema su kozene sedadla a siber.mam vsetko na to aj elektrikku no rezat strechu a rozoberat interier sa mi zatial nechce.mozno raz to pride.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Dá sa.Ale...vo vlastnej réžii,tj urob si sám.Dnes je svet rýchlych peňazí,tj min práce maxi príjem, čo smrdí množstvom práce poslať preč.Prácou si aj sprostý zarobí, (slov.národné príslovie)
Xentry to pomenoval natvrdo,nebudem opakovať.Komplikované je mnoho práce a mnoho premýšlania. No ale v čase keď je práce na posr..tie sa dá zarobiť najviac na banálnych veciach ktorých sa dá denne stihnúť nespočet a nič k nim netreba,nieto ešte vedieť a premýšlať.Kto vie ten opravuje,a preto prd zarobí.zarába sa na výmenách,nie na opravách
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Milan dovolím si trošku oponovať lol Mňa naučili , že najlahšie zarobené peniaze sú tie čo ušetrím.
Po lopate povedané - to čo v aute nemám sa mi nikdy nepokazí ani nezoderie. lol A tak si tu s úsmevom čítam debaty o turbách ,DPFkách, RJ, klimatizáciách a mám dobrý pocit ,že aspoň v autách si dokážem vybrať.
Bohužial je kopa oblastí kde nás odierajú ešte viac a my si to ani neuvedomujeme.A v iných blastiach veru slobodná volba je ešte menšia ako v automobilizme. Kto mi neverí nech trebárs skúsi z pošty poslať telegram. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 36 neregistrovaných