Honda CR-V - čierny dym

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

braga-odstranil som tvoje 5 rovnakych prispevkov.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ja som si mazal kopec vlastných tiež,pretože systém píše error,ale príspevok prejde,tak to ten kto to nevie dáva znova a znova,ale chyba je tu systémová,len sa o nej zrejme nevie
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

avelmak napísal:braga-odstranil som tvoje 5 rovnakych prispevkov.
dakujem len presne ako pisali nevedel som stale pisalo error
holms
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 07.11.2021 01:47
Zdieľať na Facebook

Re: Honda CR-V - čierny dym

Príspevok od používateľa holms »

Ahoj postrehol som tvoj prispevok na fore, mam rovnaky problem ....kupil som nedavno hondu crv 2,2 tdci 103 kw r.v. 2006 a presne to iste mi robi co mas uvedene v privpevku , viď nižšie .... velmi ma zaujima ako si to vtedy vyriesil, za odpoved vopred velmi pekne dakujem
Pisal som ti aj sukromnu spravu ale asi si ju nepostrehol tak pisem tu do komentara

S pozdravom holms


EGR nepozerali. Dám večer z neho hadicu dole a pozriem na neho ja.
A áno, robi mi to aj pri studenom motore.
Keď začínam jazdu, tak vtedy vypluvne veľa dymu a potom si už len tak podymkava.
Pri štarte jemné zadymi na bielo-modro, ale turbo má niečo za sebou a je to minimálne, tak to neriešim.
gambaty
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 15.02.2012 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Honda CR-V - čierny dym

Príspevok od používateľa gambaty »

Zdravím, mám CR-V , 2006 a tento istý problém s dymivosťou, pri štarte bielo modrý dym a pri plnom plyne občas čierny. Diagnostika nič neukazuje, výkon v poriadku. Ako ste to vyriešili?? Ďakujem 🙂
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Honda CR-V - čierny dym

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nerád by som vás pripravil o optimizmus,ale nikdy sa neriadte poznatkami iného.Nech to vyzerá akokoľvek podobne,má to tisíc rôznych riešení a istota je iba jedna,je to cesta k výdavkom a nie racionálnej oprave.Druhá drobnosť na ktorú by mal myslieť každý,kto niečo rieši.Predpoklad pre pomoc je mať maximum možných informácií,bez nich vám nepomôže ani celý konštrukčný tým Hondy.To by sme sa pokojne mohli liečiť SMS kou so znením...som chorý.
gambaty
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 15.02.2012 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Honda CR-V - čierny dym

Príspevok od používateľa gambaty »

Viem , že tu sa to nevyrieši len ma zaujímalo ako to dopadlo v predchádzajúcich príspevkoch.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 51 neregistrovaných