Online aukcie

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

martinass
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 08.09.2018 12:38
Zdieľať na Facebook

Online aukcie

Príspevok od používateľa martinass »

Zdravím, vedeli by ste mi poradiť aké stránky existujú na online aukcie v EU na havarované a nehavarované autá? Ideálne: Holandsko, Nemecko, Belgicko, Francúzko, Taliansko poprípade aj iné krajiny. Je mi jasné, že na stránky sa treba registrovať. Ďakujem za odpovede.
Jericho
Príspevky: 217
Dátum registrácie: 27.09.2006 16:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jericho »

a si myslíš, že hromada prefíkaných starých kšeftárov ťa pustí ku biznisu?
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

Nemáš lepšie v SR od poisťovní?
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

https://www.carsontheweb.com/en/home Da sa tam nakupit slusne, ale treba pouzivat rozum a nie za kazdu cenu drazit do nekonecna
bildo
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 18.11.2014 11:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bildo »

lubos tak hadam si bude toho vedomy a bude si to vediet sam zvazit ci ma zmysel sa tomu povenovat
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Jericho napísal:a si myslíš, že hromada prefíkaných starých kšeftárov ťa pustí ku biznisu?
to neni ako nase drazby u exekutorov co sa robia v tichosti v uzamknutom urade.vyhrava ten kto za to zaplati najviac.

mas napr 2 sec do ukoncenia aukcie a ty pridas cenu napr 1 euro,nic nevyhras pretoze znova nabehne limit 5 minut.je to dobre osetrene.a ma to aj funkciu automat samo bude pridavat stale sumu aku zadas ak sa bude cena navysovat.potom je to uz len na tebe na aku sumu chces ist.

ale pozor niektore krajiny ta nepustia na obchod pokial nemas ich adresu.upozorni ta na to administrator.ja to robim cez niekoho znameho kto napr v nemecku zije a ma tam pobyt.

a kopec tych ludi co tak nieco predava je 80 percent nejaky turek african balkanec.my slovaci sme co sa tyka obchodov po zahranici este v plienkach.preto sa nasim kseftarom dari len na slovensku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní