Kupa jazdeneho auta u autorizovaneho predajcu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pogo69
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 05.09.2018 20:14
Zdieľať na Facebook

Kupa jazdeneho auta u autorizovaneho predajcu

Príspevok od používateľa pogo69 »

Zdravim,

otazka sa netyka vyhradne audi. Chcem sa spytat, ze ak sa kupuje jazdene auto u autorizovaneho predajcu (napr. https://www.dasweltauto.sk/s/audi, https://www.skodaplus.sk/Search/result apod), je tam vyssia zaruka bezpecnosti, ze nebude kupujuci oklamany, napr. stocene kilometre, neburane atd? Uvazujme napr. o 2-4 rocnom aute, idealne v zaruke a kupovane na slovensku. Je v takomto pripade lahko overitelna historia?

Dakujem!
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

co je toto za detinsku otazku - samozrejme ze je vyssia istota ze auto nebolo vytopene, sedemkrat burane, trikrat vyhorene a desatkrat stocene nez ked kupis auto od Jozka Ferka z Bazosu ktory ho doviezol od tretieho turka v poradi z vychodneho Nemecka lebo tam jazdia na autach iba dochodci a iba k lekarovi takze viac nez 040.281km nema ani jedno jedine.
pogo69
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 05.09.2018 20:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pogo69 »

OK, otazka mozno blbo polozena :) ide mi skor o to, ze ci sa pri kupe mozem na to spolahnut rovnako ako by som kupoval cisto nove auto a nemusel si vodit 'kamarata' mechanika, co mi to pozrie, ist s tym do servisu pred kupou, byt podozrievavy, opatrny apod.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Podla toho čo odchádza z fabriky tak si treba mechanika brať aj do salonu ku funglovke. :40bd: :40bd:
Že chýbali matice na kotvenie pásov?? :3c90: :3c90: a nič ?? :40bd: :40bd: nevrátilo sa to lol
Že teraz vyrazili dvoch opálených lebo do prednej nápravy skrutky nešroubovali, ale búchali kladivom?? :40bd:
Že každý deň musí jeden manager kontrolovať kamery ,aby zistil ako tí chytráci na linke zase oebávajú?? :40bd: :40bd:
Nuž to je daň za najviac vyrobených aut na svete na jedného obyvatela :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
damiss
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 19.04.2017 10:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa damiss »

pogo69 napísal:OK, otazka mozno blbo polozena :) ide mi skor o to, ze ci sa pri kupe mozem na to spolahnut rovnako ako by som kupoval cisto nove auto a nemusel si vodit 'kamarata' mechanika, co mi to pozrie, ist s tym do servisu pred kupou, byt podozrievavy, opatrny apod.
tak podľa mňa máš väčšiu istotu že bude v poriadku ako pri kupovanom aute od bežného smrteľníka
andy1985
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 16.06.2016 15:16
Bydlisko: Myjava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy1985 »

pri com mas dnes istotu?

:41c2:
ale nie, tak jasne, ze je to ine ked kupujes, len od niekoho z bazaru dakeho, o com nic nevies, ale istotu, ze to auto bude v top stave, tu podla mna mat nebudes, ale stocenych km sa bat nemusis
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

V Nemecku funguje BMW Premium Selection program. Skor by som veril nemeckým autorizakom ako našim predajcom.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
pogo69
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 05.09.2018 20:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pogo69 »

Dakujem za postrehy. V podstate najviac sa obavam stocenych kilometrov a zatajenia, ze auto bolo havarovane (a nedajboze kradnute). Nejake bezne (prevadzkove) poruchy uz clovek prezije, ved take mavaju aj cisto nove auta :)
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Takto som kupoval Kiu SPORTAGE v 2017 a primaci technik mi povedal úplne všetko... ukázal mi ktoré diely boli lakované nejaký dobrák ich prešiel kľúčom, km sedeli a kupoval u nich ešte aj stierače... Malo 4 roky skončil leasing bral od nich ďalšie auto a toto dal na protihodnotu so 63000km...bol to benzín a auto fičí dodnes v pohode...je v záruke do 2019 a som spokojný predtým som mal 15 rokov VW groupu... :300f: takže kupovať auto v autorizáciu urcite menej riskantne... ale keď auto servisoval len u nich a je o tom záznam v servisnej, tak je tam aká taka záruka... Ja som to auto kúpoval presne tam kde ho kupoval a servisoval on čiže o to som to mal z prvej ruky
:28b7: šťastnú ruku na výber prajem a keď si vyberieš nejaké tie euráče ti spustia dole
overeniestk
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 06.11.2017 09:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa overeniestk »

Staci hladat auto cez "link zmazany" Tam mas vsetky inzeraty zo vsetkych stranok na jednom mieste a uz nemusis chodit na 5 stranok a vozidla su uz overene.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ban a zmazať reklama jak noha :3c90:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
fezoj1983
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 15.02.2017 10:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fezoj1983 »

Preco Reklama? To uz je zakazane napisat vlastnu skusenost? Sak o tom to tu je.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ale je zakázané dávať odkazy na komerčné stránky rovnako ako aj na inzeráty.
Užívatel overeniestk je obyčajný reklamný hajzel a má šťastie že na neho nedočiahnem. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
fezoj1983
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 15.02.2017 10:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fezoj1983 »

Ako prepac? Tak sorry ze som nevedel ze je zakazane davat taketo odkazy. Ako som to tem teda mal popisat? Nakreslit logo? Ale laskavo si nedovoluj ty zasran jeden. Ne nete husty co to da ale v realite nula. Trolll.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Hustejší si tu ty, zasran so šiestimi príspevkami, 1983 bude predpokladám rok narodenia, čiže oproti ocovi si zasran ty a ešte ani nepozná pravidlá fóra! Ďalšie čo si porušil je to, že je zakázané mať viacej kont. Takže BAN na všetky a hotovo! :3c90:

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných