Audi A5 2009 coupé - stahovanie okna

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

nodopocutia
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 25.03.2012 17:20
Zdieľať na Facebook

Audi A5 2009 coupé - stahovanie okna

Príspevok od používateľa nodopocutia »

Zdravím, nejako sa mi zosypal mechanizmus otvárania spolujazdcového okna. Motorček je v poriadku. Tento diel sa dá iba originál na objednávku zohnať, neviete poradiť nejaký ekvivalent? Alebo ak by niekto mal z havarovaného auta
sjaro
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 11.09.2011 11:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sjaro »

Treba použiť uja googla 8T0837462 alebo sa pozriet v aci.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

to je nemecka klasika,mas zozuvanu stahovacku-lanko,ak ti staci polska atrapa pozri polcar,nieco to vydrzi tam to stoji par e,na taky scenic aj s motorcekom okolo 22e,audi,vw bez motorceka stoji okolo 20-30e,je to komplet stahovacka bez motorceka,tak nemusis saskovat zo skladanim,,na A5 cupe neviem,to som nebral.mas tam niekedy na vyber podla znacky a aj kvalitne podla ceny,su to vsetko atrapy,ale niektore vydrzia dost,ale inde kupis to iste len ovela drahsie.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
m...
Príspevky: 252
Dátum registrácie: 25.05.2009 08:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m... »

na take auto by som nic smejdoveho nedaval. overenu mam znacku RHIAG. ponuka ju napr elit. vygoogli si cislo do najblizsej predajne a skus sa opytat. nech ti to pozru aj podla vin
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných