Ake auto na 3 mesiace

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
pumac
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 16.08.2008 17:24
Zdieľať na Facebook

Ake auto na 3 mesiace

Príspevok od používateľa pumac »

Zdravim pani. Rad by som vas poprosil o radu. Potrebujem sestre kupit auto na 3 mesiace (dovody je zbytocne rozoberat). Takze otazka znie, ake co najlacnejsie auto kupit, ktore sa za 3 mesiace co najrychlejsie preda, s co najmensou financnou stratou?
vopred vdaka za rady
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

pozicovna novej fabky by bola menej ako 13e na den, mozno 10e pri tak dlhom obdobi. To je na 3 mesiace 900e, bez starosti s prihlasenim, technickym stavom (daju dalsie, ak sa pokazi) a naslednym predajom.

Cokolvek kupis na 3 mesiace, tak bude podozrive, preco predavas po tak kratkej dobe. A ked kupujucemu tiez povies, ze dovody su zbytocne rozoberat, tak sa asi otoci.
Nie je tu rozpocet.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ferrari testarosa, podla mna ho po troch mesiacoch predas drahsie ako si kupil
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
pumac
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 16.08.2008 17:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pumac »

Aj nad prenajmom sme rozmyslali, ale za 3 mesiace su to vyhodene peniaze. Pri kupe auta a naslednom predaji by to bola mensia financna strata (samozrejme ak sa nic nepokazi). Naslednemu kupcovi by sa to samozrejme otvorene vysvetlilo. Nechcel som to pisat tu, lebo to nema vyznam pre podstatu otazky.
Ako som pisal, co najlacnejsie. Samozrejme v dobrom technickom stave, aby nebol problem nasledne ho predat. Pozeram napr. po Toyote Yaris, alebo C1 v cene 2-3 tis.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

pouzite auto za 2000 eur ta vytresta, ked sa ti pokazia nejake veci (nehovoriac o preventivnom servise, vymena rozvodov, brzd, filtre, oleje, atd, hadam si nemyslis ze to s usmevom spravi predavajuci pre modre oci tvojej sestry) tak proste minies viac penazi ako za ten prenajom.

Fakt sa priklanam aj ja k prenajmu, za tychto okolnosti. Nikdy v zivote som nic take este nepovedal, nikdy v zivote som nemal nic prenajate a to mam o tretinu viac rokov nez boli Kristove.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

preco,ved ked kupi nejaky serbel vw,audi je tu stale xxxx tlkov co to kupi uz len preto ze je to nemec,nevadi ze to bude vytahany hnoj,vidim to kazdy den,vzdy sa toho zbavi.a uz vidim niekoho,kto chce kupit auto na par mesiacov a bude menit rozvody,atd.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
pumac
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 16.08.2008 17:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pumac »

Neverim ze ten prenajom vyjde vyhodnejsie. 900 EUR za 3 mesiace do oprav nenalejem (mimo nejakych katastrofickych scenarov). Veci ako 1. majitel, sukromny predaj, ziaden dovoz, servisna knizka, atd su samozrejmost. Momentalne pozeral Yaris, Aygo, Swift v cene cca 3500
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Swift alebo Yaris a máš po starostiach. Najlepšie od prvého majiteľa a kupované ako nové v SR.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

pumac napísal: Veci ako 1. majitel, sukromny predaj, ziaden dovoz, servisna knizka, atd su samozrejmost. Momentalne pozeral Yaris, Aygo, Swift v cene cca 3500
Tak tú sumu zdvojnásob za 3500 sú len celkom najlacnejšie šunty.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 11 neregistrovaných