Dovoz obytneho privesu

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rylance
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.08.2018 13:50
Zdieľať na Facebook

Dovoz obytneho privesu

Príspevok od používateľa rylance »

Dobry den, vie mi niekto poradit ohladom dovozu obytného privesu z Anglicka, co to obnasa a akou prepravnou spolocnostou?
Dakujem
kalimero22
Príspevky: 209
Dátum registrácie: 24.01.2009 00:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kalimero22 »

ahoj netreba zabudat,ze privesy z anglicka maju vstupne dvere na lavej strane,moze to byt niekedy problem...
renault laguna 2.0 16v sport,103kw
hyundai santa fe,2.7 V6 LPG 139kw
aundy
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 20.04.2017 10:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aundy »

daj si doviesť tak aby ti spoločnosť vybavila aj papiere aj všetko ostatné lebo sa nabeháš. pokiaľ máš na to peniaze tak budeš mať aj na toto a uvidíš koľko času a nervov ti to ušetrí
filipio
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 21.08.2018 12:08
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa filipio »

kalimero22 napísal:ahoj netreba zabudat,ze privesy z anglicka maju vstupne dvere na lavej strane,moze to byt niekedy problem...
ako myslis, ze by to mal byt problem??? nie je to jedno, podla mna je to len o zvyku
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Nuz, ked myslis, ze je to jedno…
Avsak taka zastavka na odpocivadle a ty budes dnu liezt zo strany, kadial je premavka, tak to uz take idilicke neni.
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

V uk treba najst karavan europskej vyroby su take s dverami na spravnej strane..
machoman
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 13.04.2017 13:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa machoman »

treba mysliet na to ze obcas je problem aj s papiermi, ked maju dvere z druhej strany
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Slovak je raz taky.Najprv nieco ukradne a potom rozmysla na co mu to bude dobre a co to vlastne je.
A Rylance kupil alebo chce kupit karavan za par supov a teraz je otazka co s nim a ako to dostat na slovensko.Presne ako kopa chalanov co si kupia auto anglicana a potom rozmyslaju co z pravostrannym riadenim ako to prerobit a najlepsie satarmo.
Ako mne sa nezda ze by sa tu nedal kupit karavan,ze by ich bolo malo na predaj a aj pod SK znackami.Alebo som to zle pochopil?
rudo13
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 09.02.2017 19:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudo13 »

Veľmi dobrá téma lebo rád by som vedel ako to je. Sám som toto riešil pred 6 rokmi. Vtedy som sa informoval na STK ako to je a bolo mi povedané, že v Anglicku je príves na značkách ako ťažné auto a treba tam už si nepamätám nejaký zvláštny doklad na prihlásenie. Takže nech si zbytočne nekomplikujem život a kúpim európsky typ čo som aj urobil. Je to stále ale atraktívne lebo tie Anglické sú oveľa lacnejšie.
Neviem či sa od vtedy niečo zmenilo ale všimol som si, že posledné dva roky vídam na ceste veľa anglických karavanov na slovenských ŠPZ. Takže sa to určite nejako dá vybaviť. V tom na ktorej strane sú dvere problém nevidím, ved veci naložíš a potrebuješ ich až na mieste dovolenky prípadne niekde na parkovisku.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

kalimero22 napísal:ahoj netreba zabudat,ze privesy z anglicka maju vstupne dvere na lavej strane,moze to byt niekedy problem...
po zaparkovaní prívesu, je problem len v tom na ktorej strane bude oje, a či sa bude dať tam nacúvať s autom a pripojiť príves, ked bude chcieť odísť....
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Laco to si teraz zabil! Čo s tým má spoločné oje? Čo je to konský povoz sváka Ragana? Vysvetli, aby sme na západe pochopili. :4012:
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných