Opel Insignia - automat

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

undertaker007
Príspevky: 257
Dátum registrácie: 01.05.2013 11:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa undertaker007 »

Ale no táák... ...aj človek s gola sadou z bazošu môže všeličo opraviť...
Môže napríklad:
  • vymeniť autobatériu - vlastne počkať, na niektoré autá potrebuje aj diagnostiku :D
  • vymeniť žiarovku / výbojku
  • vymeniť olej[/list:u]
    Nie, robím si srandu, chápem, čo si myslel...

    Najhoršie ale je, že sa každý považuje sa TOP servisáka...
    Keby ti aspoň rovno povedal - servus, ja to tuto oné Jano z Očovej a môžem ti akurát tak zhodiť koleso a vymeniť olej...
    Nie. To tu potom na fóre vidíš video, ako mechanik vráti "hotové" auto, ktorému zotrvačník lieta a nevie, čo s tým a zvalí to na silenbloky... ...v p*či...
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

paradoxne by som ten poškodený kábel možno objavil skôr aj s tou gola sadou ako tí mechanici s továrenskou diagnostikou ktorú nevedia využiť naplno. ale náplne, brzdy, vyčistenie sania, výmena čidiel, lambdy, oprava zámku dverí hej na to mi stačí tá gola sada a nejaké dalšie kľúče. kto je šikovný nemusí behať. kto to nevie vypisuje hlúposti a posmešky.
midnightman
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 11.08.2018 21:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa midnightman »

vždy je pravda niekde uprostred samozrejme kto má rozum a boha pri sebe vie aj s jednou golou spraviť dobrú prácu.

ale viď téma B8 a prevodovka kde lieta unášač spojky zrejme kvoli špeciálnej výmene...

odtiaľ potiaľ....

dnes idete vymeniť baterku na X5 2010 a končíte s nefunkčným autom.... atď...
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

stopko606 napísal:Ďakujem pekne .To za 800€ kúpim druhú.
Stopko, to mi pripomína ten starý vtip:Veliteľ hovorí vojakom:Vojaci, dnes si budete po mesiaci konečne meniť trenky.Vojaci celý šťastný kričia:hurá hurá hurá hurá.Veliteľ pokračuje: menia si Jožo s Ferom, Jano s Ďurom, Stano s Paľom...!
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

midnightman napísal:vzhladom na počet ludi ktori sa aktivne venuju opravam aut sa kvalita za posledných 10 rokov znížila na minimum.

Každý čo má doma gola sadu z bazosu si myslí, že môže krútiť šróbky a opravovať kadečo.

Bohužiaľ to tak nie je a mnoho prípadov to dokazuje.
A to je voda na mlyn automobilkám - lepšie sa predávajú nové autá.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
midnightman
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 11.08.2018 21:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa midnightman »

Kamarát prišiel plakat so 6kvaltom na octavii...ťažko sa radí, spojka šmýka...atď atď.

Vravím, stromček ti chodí v prevodovke, treba riešiť opravu...

jooooj za 220€ so zárukou mám druhú...

ani nie 2 týždne sú s ňou ešte väčšie problémy ako s tou predošlou. a roboty do kýbla...
truck123
Príspevky: 297
Dátum registrácie: 07.06.2016 09:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa truck123 »

Mal som to auto a menil som prevodovku, pri vyssej zatazi zacala smykat. Zohnal som pouzitu, bola zanovna z vrakoviska PL. Nakup 600eur, vymena, novy olej, tiez 600, fungovala perfektne a funguje doteraz. Nemusi to dopadnut ako popisujete, hoci velka sanca tu je, ale kazdy sa musi rozhodnut sam, co ako urobi....

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných