Kvalita LPG

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

MayoZVOLEN
Príspevky: 735
Dátum registrácie: 04.02.2011 13:04
Bydlisko: Zvolen
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MayoZVOLEN »

Ja to poviem takto.
Kazdy je strujcem sveho stesti.
Tankujte si kde chcete, len sa potom necudujte...
rybol
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 14.02.2017 11:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rybol »

comu by sme sa akoze nemali cudovat???, trocha som tomu nepochopil
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Že budeš mať zasratý reduktor a vstreky.Doby keď sme jazdili s bombou za sedačkami a MB 1000 zožrala hocičo su už preč. lol
P.S.:(pre tých čo vedia) chlapci Pezinskí že vás to baví točiť tu dve témy furt dokola - k vám by som si nedal ani fitre vymeniť a kludne to napíšem aj do rozprávky o schválení Fabie za 12 ojro. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
MayoZVOLEN
Príspevky: 735
Dátum registrácie: 04.02.2011 13:04
Bydlisko: Zvolen
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MayoZVOLEN »

Rybol nechaj sa prekvapit.
Oco to vystihol presne...
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Podľa posledného tankovania na Hun-nafte potvrdzujem, že ECO+ skokovo dvihol qualitu :4090: :300f:

ale aj CENA tomu zodpovedá.

Uvidím dokedy to vydrží.... :zg282:
MayoZVOLEN
Príspevky: 735
Dátum registrácie: 04.02.2011 13:04
Bydlisko: Zvolen
Zdieľať na Facebook

...

Príspevok od používateľa MayoZVOLEN »

Snft nemenil nic, uz roky rokuce predava to iste ;)
Moje 3 auta tankujem len tam a ziadnu zmenu som nezachytil.
Daxisko
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 30.11.2010 12:49
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Daxisko »

laco1871 napísal:Podľa posledného tankovania na Hun-nafte potvrdzujem, že ECO+ skokovo dvihol qualitu :4090: :300f:

ale aj CENA tomu zodpovedá.

Uvidím dokedy to vydrží.... :zg282:
Hmm, nemyslím že niečo dvihol, skôr by som povedal, že si drží štandard. Teraz som otočil pár nádrží Orlenu z Daliol, a potom som tam fukol ECO+ a musím priznať že rozdiel tam bol, trošku to ožilo. K tomu tankovaniu, myslím si, že ak niekto tankuje sem tam aj nejaký Dalioil, Lukoil a podobne, nemusí sa ničoho báť. Problém asi reálne nastane, ak si to načapuje na nejakej benzínke kde je ten pohyb plynu v nádrži mizerný. Potom to aj kvalitatívne cítiť. Tak isto môže byť v prípade ak porovnáme slovnafťácky ECO s nejakým Orlenom, pričom ECO bude odloženka a Orlen priamo dovezený, tiež potom môže Orlen lepšie fachkať než ECO :rouler:
milotor
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 17.07.2018 10:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milotor »

myslis, ze je taky rozdiel, ked sa na cerpacke tankuje permanentne plyn a ked tam zavita niekto len tak sem tam?
septim
Príspevky: 115
Dátum registrácie: 24.03.2007 13:19
Bydlisko: DS - BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa septim »

Jazdim na Jurki pod mostom 15 rokov a nikdy problem...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Jurki točí plyn až tak , že sú tam rady pred stojanom. Osobná skúsenosť z niekolko ročného tankovania BA - Vajnory. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

nemusi byt rada, staci aj jeden, len onakvejsi...mna zabilo takto ze na voziku dovliekli na pumpu kos od balona a ten curus tam stal snad pol hodku nez nacapoval :3c90: :3c90: , kolko taka svinucha zobere neviete ?
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
milann
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 28.11.2014 08:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milann »

daxisko jo to vie tiez urobit svoje, ak to tam dlho stoji a zastavi sa natankovat len sem tam niekto. Ja tiez preto radsej take pumpy, kde viem, ze ludia tam chodia, ze zakazdym aj ked idem okolo pumpy, tak tam niekto tankuje, pripadne este dalsi ludia cakaju, ze to palivo tam nebude len tak stat dlhsiu dobu.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ku kvalite plynu - mám dojem že chytáte v nesprávnom rybníku. Pred časom som našiel na povali plnú flašu plynu z obdobia ešte pred revolúciou. V mlyne majú jašterku na plyn a tak sme ju tam nahodili, reku čo to spraví. Nespravilo to nič - motor zo starej 1203ky ten plyn vycucol až do dna bez najmenšieho zaváhania.
Takže zase sa potvrdilo že doba dobrých vecí už bola. Nezáleží aký plyn máte, ale kolko kurwítok má ten plecháč do ktorého to tankujete. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Za 30 rokov čo jazdím na podtlakovom plyne v rôznych autách som nemal problém s kvalitou plynu a tankoval som aj Tomegas.Samozrejme ja somár som sa ulakomil a manželke kúpil Corsu vo fuul výbave a tá veru na plyn umrela- príčinou smrti bol EGR ventil ktorý kyslé plynové spaliny prepúšťal do sania a tým zlikvidoval motor.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
milann
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 28.11.2014 08:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milann »

vcucnut vcucne, to uz o tom potom, len co na to plynove filtre potom, predsa ak je nekvalitny plyn, tak niekde sa to prejavi :41c2: Ale mozno zalezi aj od auta, starsia auta asi znesu viacej alebo co :d :D
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

vcera som v slovinsku pokazil lpg stojan lol

teda pokazil...isiel som v logickom smere k stojanu, pricom ale hrdlo je na opacnej strane, oni mali hadicu volaku samonavyjaciu a mega silnu! proste som to sice pripojil ale ten tah bol natolko velky, ze som sa rozhodol otocit s autom opacne, po napojeni hlaska hose error lol, obsluha v koncoch, skusali dvaja reset, poistky volake vyhadzovali, potom volal volakam, stale nic ale ze pride starejsi, dosiel taky kokodaj co mohol byt dedo tym chlapcom a za 30 sekund to opravil :40bd:

apropo cena 0,68, to by som u nas neakceptoval :zga28:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných