Opravná STK/EK už len v tej istej stanici?

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

barobarocajoris
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 04.06.2018 02:51
Zdieľať na Facebook

Opravná STK/EK už len v tej istej stanici?

Príspevok od používateľa barobarocajoris »

Zdravím,

čo je pravdy na tom, že po novom sa musí opravná STK vykonať v tej istej stanici v ktorej bola vykonaná pôvodná kontrola?
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Pravdy bude na Tom asi toľko čo na vyjadreniach Kaliňáka... Snáď len keď opakujes na rovnakom mieste dajú ti zľavu. Inak kam chces...
Sprtos
Príspevky: 239
Dátum registrácie: 22.10.2016 13:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sprtos »

Dnes som robil opravnu STK na manzelkynom aute na uplne inom mieste.Cize ano, opravnu mozes urobit kdekolvek
pneuelektrony
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 11.11.2009 22:34
Bydlisko: KE
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pneuelektrony »

Ako píše Sprtos, "možeš kde len chceš" :2f93:
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

lubos zimovcak napísal:Ešte to tak!! :40bd:. Ideš tam, kde prejdeš..
- šak škoda opakovať radšej 10E všimné a vybavené... hrdosť v tejto banánovej republike nemá zmyslu. Nečakám, za 40 min. odchádzam a môžem sa venovať podstatným veciam. Nože prerátajte niekto 10E na 24 mesiacov koľko sa utratil... za vedro pukancov som dal 8E ale keď raz dcére sľúbiš nemôžeš cúvnuť
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Tu dole na juhu je za bežný voz 50 za sporák 100evri.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
makrela
Príspevky: 2962
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

tato tu nehovoria o kúpe a predaji ,ale STKáčke
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ano aj ja hovorím o STK, ale to nie je všimné ale poplatok za absolvovanie kontroly. Oficialne odovzdám auto do servisu a oni mi ho vrátia s novou stk a ek , naposledy za filcku s plynom 170eur.Nemusel som nič robiť , žiadna výmena nádrže ,žiadna výmena brzdovky , nebolo treba novú lekárničku , nevadilo nezapísané ťažné. Jediné čo si urobím vždy a sám sú brzdy, ale to nie je kvoli stk ale kvoli tomu že občas za ňu zavesím vozík o váhe skoro 2tony. A čo neubrzdíš to neukecáš.
[img][img]https://s26.postimg.cc/5qp0vcfit/received_1137562736331759.jpg[/img][/img]
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lubo samozrejme ,že je to brzdený vozík. Bohužial (alebo teraz už chvalabohu) má v papieroch 750kg. Zdedil som ho z oknárskej firmy kde sme ho dva krát zlomili a následne vystužili, takže realne unesie 1500kg pri rýchlosti 130km/h. To otestovali ešte montéri za dodávkou s oknami.
Ja už som opatrnejší a tak sa držím pri štrku limitu 1300kg a max 80ka. Traktor má necelú tonu len brutálne dvíha ťažisko a treba to mať stále na mysli. Nie je tona ako tona. lol
S hmotnosťami som nikdy problém nemal , trocha sa bránim odstavčatám a hlavne kačice a husi vedia dať auto do parády pri preprave. :40bd: :40bd:
Ale to väčšina tunajších prispievatelov nikdy nezažila. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ja som len rád že s vozíkom ako O1 už na stk nemusím. Naposledy ma dosť obracali práve za brzdy. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných