BMW 525 xd - brzdove kotuce a dosticky

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jvm12
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 21.09.2010 13:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jvm12 »

Pretoze si ho tam aj kupis,nie? Ved o tom tu stale dokola piseme,ze kvoli zaruke na materiál a robotu je dobre to spravit na tom istom mieste. Ale nepisem to uz treti raz?
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

My mame svojho dodavatela,a nic nekupim priamo od bmw,mb,audi,atd.,vsetko ide cez mojho dodavatela.Teda ak nas zakaznik chce origo diel bmw,neposleme ho namontovat do bmw,my ho namontujeme a DAME zaruku ako aj na opravu ako na diel.
jvm12
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 21.09.2010 13:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jvm12 »

Vyborne,chvalim. A teraz odpovedz na moju staru otazku,ci je taketo spravanie v suvislosti so spotrebakom uplne bezne napriec servismi a nekonci sa casto poslanim do... , lebo bla bla,..."to nemôže byt vina materialu,montaze".
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Ved ma spravdu.Ta firma musi namontovat diel,ktora ho predala,lebo ked nie,tak sa stane to co si napisal---vada diela--nie neodborna montaz a toto dookola.Presne kvoli tomu nemontujeme diely,ktore nie su kupene u nas.
jvm12
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 21.09.2010 13:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jvm12 »

Asi tocime obaja o tom istom,tak prejdem spat k teme:
Ja ako majitel rovnakej znacky po skusenostiach zakladatelovi temy odporucam na jeho auto kupit brzdy komplet OEM v BMW a dat si ich aj v tom istom BMW autorizaku namontovat. Bude mat najmenej starosti.
pavol38
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 18.09.2014 14:56
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pavol38 »

Chlape určite ATE, iné si tam ani nedávaj, nedávno som menil predné brzdy. Mal som TRW a vydržali mi asi 20000 km a to nie som pretekár.. :38eb: Tomáš, https://www.pobalsa.sk/

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných