Tazne zariadenia O2 - kto sa podujme na montaz

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lukas479
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 07.09.2009 20:12
Zdieľať na Facebook

Tazne zariadenia O2 - kto sa podujme na montaz

Príspevok od používateľa lukas479 »

cavte, hladam mechanika, ktory by vedel namontovat tazne plus zapojit elektriku tak ako ma byt. Auto: Skoda octavia 2 combi r.v. 2011, benzin 1,6, TZ: Galia, tazne mam aj elektriku so vsetkym ako ma byt. Najlepsie Humenne + okres, este jedna podmienka potrebujem aj peciatku do potvrdenia o montazi. Dakujem, najlepsie by bolo to tento tyzden uskutocnit do vikendu.
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Nic v zlom ale ak mas tazne tazko najdes mechanika ktory ti ho namontuje.My montujeme Galiu,ale len tu ktora bola nakupena u nas.Na to potrebujes 3 doklady aby si mohol prihlasit na do.Modry certifikat od tazneho,potvrdenie zmluvneho partnera /zmluvneho pracoviska/,potvrdenie o odbornej montazi.Ak si kupil inu elektriku aka tam ma byt,mozes mat problemy.teda vela stastia pri najdeni mechanika.
PS:aky bol dovod kupenie tazneho vopred ako si prekomunikoval s mechanikom ktory ti bude montovat?ja to nechapem.
lukas479
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 07.09.2009 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas479 »

tie doklady vsetko mam, tazne som riadne kupil v mototechne aj s potrebnymi dokladmi, elektriku mam taku aka tam ma byt ja som to prekonzultoval so svojim mechanikom ktory mi servisuje auta lenze je na dovolenke tento tyzden a potrebujem to tento tyzden namontovat a v piatok prihlasit si auto plus zapisat hned aj TZ
lacinoo
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 29.03.2017 10:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lacinoo »

nuz tak na to si mal mysliet skor, ze ti pojde mechanik na dovolenku, ked si to s nim prekonzultoval a povedal ti, ze ti to spravi tak si sa s nim mal tak aj dohodnut kedy to kupis aby ste sa neminuli
lukas479
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 07.09.2009 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas479 »

pravdepodobne mi to v miltaku vo vranove namontuju len sa maju este ozvat, ale aj tak dakujem za ochotu
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 37 neregistrovaných