Citroen C4 1,6 VTI , 88kw 2009 - ubuda chladiaca zmes a olej

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rejka92
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 04.07.2018 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rejka92 »

Na cestu ideme pozajtra. Tu som dostala termin v tom autorizaku na bud. stvrtok. A neverim ze mi to nacenia ani na tych 70€. Si z okolia BA?
Lebo ak mam auto brat niekam na stred SK kvoli tomu aby cena bola rovna tomu co pises, tak to uz rovno mozem ist tych 500km domov.
rejka92
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 04.07.2018 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rejka92 »

Prave od nich cakam tu cenovu ponuku, povedali ze mi to poslu aj tento tyzden. Len to kazdopadne nestiham nikde opravit v priebehu zajtrajska a pozajtra rano uz ideme. ☺️
rejka92
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 04.07.2018 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rejka92 »

Rok vyroby :40bd: ano 92 :40bd:

Ok. Skusim teda zajtra obvolat.

Poslat to mailom bol ich napad, ja som to chcela vediet hned. :zg282:
rejka92
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 04.07.2018 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rejka92 »

Chlapci moji, hlasim uspesnu cestu do ciela bez akychkolvek komplikacii ci dolievania hocicoho. Ani chladiaca neubudla.
:300f:

Zajtra je auto u automechanika, dam vediet dalej, kto je zvedavy nech sleduje. :d :D
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

nemozem sa ubranit otazke, naco si kocky natahate domov trudy ?

vzdy ma to napadne az ako prve, ked tu volaka pise trable s karom a vysvitne ze je stastne zadana lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
rejka92
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 04.07.2018 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rejka92 »

Nie som si uplne ista ci to mam chapat tak ze tu “chlapci” chapu trable s krom ako pozvanky domov?
Ved toto nie je zoznamka.

Som vydata a tehotna a rozhodne som sem nepisala so zaujmom “natahat si domov trudy”.
Myslim ze dokonca ziadna moja sprava nie je taka dvojzmyselna.
To sa tu mozu dozadovat pomoci iba muzi, aby to nahodou nebolo pochopene ako zenska v bikinach s handrou cez rameno co sa pozera pod kapotu?

Za tuto predstavu nemozem ja, ale predstavivost konkretneho “truda”.

Pokial som to pochopila nespravne - ospravedlnujem sa.

A teda aby bolo vsetkym jasne - tato tema sa tyka vylucne mojho auta, nie “mojej vybavy” a vylucne jeho poruch, nie “mojich neuspokojenych chutok”.

Dakujem!
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

zle ! truda uz doma mas, co by sa mal postarat :41c2: ty mu daj varechu pozausi, ci mu neni hamba
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Bajo,niekto musí riad umývať a vysávať,a niekto pri tehotenstve musí chlapské veci zastať.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ta je ina doba dneskaj...moja stara je ufrflana az strach, ale keby som jej povedal, ze ic si zhanat opravu auta, tak sa nezmoze na slovo a mi zavola najprv zachytku a keby zistila ze som neni opity, v druhom rade normal zachranku, s diagnozou kuchynskeho vybavenia zaseknuteho v lebke lol a to som prosim stastne zenaty so zavazkami uz 13 rokov :40bd:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
rejka92
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 04.07.2018 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rejka92 »

Ja by som dala varechou poza uzi tebe, ze sa staras do veci do ktorych ta nic. :d :D

Vobec by si sa necudoval tomu ze tu na fora pisem ja a nie manzel, keby si ma aspon trosku osobne poznal. Ale nakolko nepoznas, tak ai dovolujes kritizovat to ako to u nas doma funguje.

Casy kedy boli zeny zavrete doma v kuchyni, rodili deti a upratovali uz davno skoncili.

Auticko je moje a rozhodovanie o nom preberam na seba. Jedinu vec ktoru si prejdem s manzelom budu financne vydavky.
A na margo toho ze by sa manzel mal hanbit ti poviem tolko, ze sa nema za co :2f93:
Ja nie som zavisla na nom a ani on na mne. Preco? No lebo ja si dokazem zistit co mam s autom a dokazem si poskladat doma kus nabytku sama a lebo on prezije keby ho necham doma sameho na tyzden, aj popri tom ze, predstavsi, nebude mat doma zenu co mu vari, perie a zehli. A nie, nezil by na prazenici a maslovom chlebe.
Mam silny pocit ze ty ano.

On tu nie je ten kto by sa mal nahbit.
Chvalabohuzanovudobu. :300f:

A teraz poprosim ukoncit odbocovanie z nazvu temy a v pripade zaujmu o pokracovanie si zalozit temu s adekvatnym nazvom na modrom koniku.

Pekny den, chlapci moji.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

v krcme by si sa aj pobila se mnu co ? :40bd:

nic no, to bola taka dobova vsuvka, od stareho pardala zo stareho sveta, kedy este boli mamy a otcovia, nie rodic A a rodic B...uz patrim na smetisko dejin, tebe drzim palce hlavne nech dopadne to tehotenstvo ! auto prinajhorsom vedia zosrotovat...zvasty o vasej domacnosti berem spat, mas pravdu ze ma do toho nic, hlavne ze si spokojna ! :28b7:, volaky moderator nech odveci komenty zmaze a bude pokoj ;-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
rejka92
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 04.07.2018 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rejka92 »

Dakujem ku gratulaciam.

Auticko je u pana mechanika, bude hotove zajtra-pozajtra, pre tych ktori su zvedavi, dam info.
Minimalne teda vymeni tu vodnu pumpu a s olejom uvidime ci dojde na nieco ine/nove.
Poziadala som ho aby sa pozrel na vsetko mozne na co sa pozriet da a nech mi povie v akom je auto stave a co na nom treba dorobit. Nech ma o tri mesiace zase neprekvapi nieco.

Rada mam prehlad a rada rozumiem veciam ktore v zivote riesim, takze do radu pipiniek s ruzom a varechou (aj ked cudna kombinacia), sa stavat odmietam.
Keby sa mi raz stane ze zostanem bez chlapa, aby som nemusela sediet na gauci a ronit slzy ze co si teraz pocnem. :300f:
sgt
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 17.07.2006 19:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sgt »

Tak prihodím pre @rejka92 aj bratovu skúsenosť, má C4 Picasso 1.6 VTi, cca 190tkm.
Chvíľu po kúpe mu mizla voda, bola prasknutá plastová komora termostatu - výmena. Odvtedy OK.
Tieto motory trošku papajú olej. Bráchovi tiež bralo na diaľnici okolo 0,5l/1000, pri bežnom jazdení o niečo menej. Keďže po diaľnici moc nejazdil, riešil len dolievaním. Po štyroch rokoch ale vyskočila chyba, motor na 3 válce. Myslel som, že to bude vstrekovač ale nakoniec sa pri meraní tlakov zistilo, že jeden valec je bez tlakov. Motor šiel von, hlava dole a jeden výfukový ventil bol poodlamovaný. Spravil sa komplet repas hlavy, nové tesnenie pod hlavu, motor nazad a auto jazdí ako za mlada. Spotreba oleja zanedbateľná ;-)
rejka92
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 04.07.2018 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rejka92 »

Teraz som dala opravit tu vodnu pumpu aby to bolo vyriesene. Co ale pozeram tak ajtak trochu chladiacej ubuda, bohuzial neviem zhodnotit kolko za kolko km, ked to bude na min tak resetnem trip a zmeram si to, kedy dalsi krat bude treba doliat.
Ale ine som chcela - v zime planujem dat opravit celu hlavu aj so vsetkym a nech uz je pokoj.
rejka92
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 04.07.2018 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rejka92 »

80€, v Srbsku.

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných