zle ET

Vaše skúsenosti, rady ktorým sa vyhnúť, odporúčania ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Steveslav
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 27.10.2005 10:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Steveslav »

Zdar,, kamarata ma vkuse otravuje, ze mozem mat problem pri nehode, ze mam v TP pisane E 52,5 a ja som si kupil disky ET38. ADD1,, tie disky su od upravcu mojho modelu auta,, su priamo urcene na moje auto,, akurat importer to ma na salame,, ten neda ine rozmery ako su z vyroby. Ako to dat zapisat alebo kaslat nato? Pneu sedia poda TP, netrcia z blatnikov.. DIK
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Ked pneu nepresahuje z blatnikov tak neries.Nikoho neohrozujes.
Steveslav
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 27.10.2005 10:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Steveslav »

jasne,, ale ide o rypakov likvidatorov,, vraj ked treba docubat, tak si najdu akykolvek dovod,, a ze mozu pozerat aj ci sedia kolesa..
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Ak by som to tak bral ja ze kazdu cestu bude havaria tak nevylezem z dvora.Na druhej strane ak by som aj neaku mal tak najprv budem rad ked prezijem az potom by som riesil auto.A ak by som aj prezil alebo ostatny tak aj tak budem rad.Auto je len zelezo vytvarovane na lise a kolesa ma preto aby sa pohybovalo.
Ak ti auto zlikviduje kamion,uz vecsinou nemusis riesit nic.Radsej jazdi z rozumom a na likvidatorov sa vybodni.Aj tak si najdu 100 dovodov na nieco a preco.
Este ma napadlo co mi hovoril bratranec.Kupil fungl novu Hondu skuter 125 a ze ked mrholilo tak sa mu smykalo na asfalte.Ze strasne tvrdda zmes pneumatik.Tak vymenil vyhodil fungl nove gumy za druhe.Co myslis ze by povedal likvidator ak by bratranec skoncil pod kamionom koli novym originalnym gumam?

Návrat na "Pneumatiky - disky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných