Pasuju vstreky z 2.0tdi 103kw na 2.0tdi 125kw?

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rexor
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 14.12.2017 11:44
Zdieľať na Facebook

Pasuju vstreky z 2.0tdi 103kw na 2.0tdi 125kw?

Príspevok od používateľa rexor »

Zdravim, pred nedavnom mi odisli vstreky a chcel by som sa opytat ci pasuju vstreky z 103kw verzie na 125kw verziu, oba motory 2.0tdi. Dakujem
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Nie.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Mal si napísať áno a ze hneď bude mať aj 125kw
Fakyu
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 19.08.2007 13:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fakyu »

Seven, clovek co sa pride informovat na toto forum je laik a teda nema tieto vedomosti tak caka ze mu tu odbornici poradia, pomozu. to je podstata tohto fora. Keby to vedel tak sa to logicky nepyta. A potom su tu taky ludia ako ty s chudobnym zivotom co napisu takyto skodoradostny vtip na ktorom sa aj sami zasmeju. Bohuzial aspon trosku humoru nech to ma aspon malicky zmysel ale nie taketo trapasy...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ludia , pred príchodom na toto forum by mali pozbierať aspoň tie zbytky obyčajného sedliackeho rozumu a zamyslieť sa nad otázkou, ktorú idú položiť. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Jeden z najrýchlejších spôsobov ako si zistiť tieto veci,je zadať číslo vstreku a hravo sa dá vygoogliť že ten môj vstrek pochádza z čoho,a pasuje aj do čoho všetkého,a zámenný je s čím.Ak už inak nie,tak si na Allegre vyhladám môj vstrek,a pozriem čo píše predajca do čoho všetkého to pasuje.To si ale treba overovať X krát,lebo jeden sa môže mýliť.Prejcovia dielov tiež majú rozpis do čoho všetkého daná vec ide.
Toto ovšem zámenné nebude,tak ako u 1,9 Tdi sa líšia 74-77-85-96-110 kw aj 2,0 je tak isto.Akurát pomýliť môže že k jednému výkonu je viac vstrekov z inými písmenovými koncovkami pritom sú k jednému motoru
Ak odišli vstreky,treba pobaliť a poslať na opravu a nehladať rôzne náhrady o ktorých tak či tak prd vieme ich stav,a ludia dnes klamú ako cez kopír,takže za boha neprizná nik že ich len z nejakého vraku vytiahol a nič o nich nevie.Tieto kšefty sú takmer zaručený kotrmelec.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Akurát repas je drahší špás ako kúpa nejakých z druhej ruky
Typické slovensko, kúpiť auto za "dobrú cenu" čo málo žerie, najlepšie aby sa vôbec nekazilo a ked už tak nech je oprava čo najlacnejšia


To je tak ked sa začína od konca, výber má začínať tak že hladám technicky primitívne a jednoduché na údržbu

By som napísal story čo zasa je doma s moderným dieslom...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

U niečoho to platí,ale u niečoho nie a repas vychádza velmi priaznivo.Ibaže práve tu je háčik,kto je ten komu repas zveriť keď je to samý hajzlík,ale toto si musí každý poriešiť ako vie.Dať šancu blbovi kde sa strieda preferencia dobrá so zlou,je už na 50% prehra.Ludia sú dospelý,každý je múdry ako rádio,tak chce prešťať všetko že preští sám seba,nech sa zariadi ako vie.Ivko netreba sa báť ani zložitých mašín,ale treba sa ak už tie stroje majú problém sa nedať do rúk prvému blbovi čo sa nevie podpísať.Myslím že je velmi lahgké rozlíšiť kto je hlúpy a kto nie,takže škoda akejkoľvek ľútosti.
sticko
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 15.03.2017 08:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sticko »

u repasu ani nie je kolko krat problemom cena ale prave ten mechanik
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ani nevieš akú pravdu si napísal,to je absolutne tak.
RADO13
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 02.04.2008 16:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RADO13 »

Fakyu napísal:Seven, clovek co sa pride informovat na toto forum je laik a teda nema tieto vedomosti tak caka ze mu tu odbornici poradia, pomozu. to je podstata tohto fora. Keby to vedel tak sa to logicky nepyta. A potom su tu taky ludia ako ty s chudobnym zivotom co napisu takyto skodoradostny vtip na ktorom sa aj sami zasmeju. Bohuzial aspon trosku humoru nech to ma aspon malicky zmysel ale nie taketo trapasy...
:2f93: :300f:
Napísať odpoveď

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní