Audi A3 - zamok

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Dodikb
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30.06.2018 13:18
Zdieľať na Facebook

Audi A3 - zamok

Príspevok od používateľa Dodikb »

Zdravím panove, mám Audi A3 sportback r.v. 2008 , problém je ak zatvorím centrálom auto a následne ho otvorím hneď či už po hodine abo po nejakom dlhšom čase ľavé zadné dvere mi neotvorí ( počuť aj cítiť keď priložím ruku na dvere že zámok funguje,) dvere otvorím z vnútra a potom fungujú do vtedy pokiaľ auto zas nezamknem centrálom, viem že pri otvorených dverách jak je zámok je také otočné kolečko ktoré slúži na manuálne uzamknutie dverí, stým som sa hral otáčal ale vôbec to nefunguje, neviete čo stým? ???? Ďakujem za rady.
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Mas problem v uhlikoch motorceka pre centralne zamykanie. Ja to riesim vymenou celeho zamku. Predtym ale skontroluj kabliky meczi sttĺpikom a dverami aj tam zvikne byt problem.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
Dodikb
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30.06.2018 13:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dodikb »

Ja už fakt som bol "zúfalí" hľadal som všade na nete ale nič podobné som nemohol nájsť no ale každopádne vďaka, skúsim tie káble pozrieť teda nie ja lebo by som dačo dosral ???? takže niekomu kto má vtom prax a vieš mi povedať prinajhoršom koľko stojí celí zámok? Či už sa oplatí od ruky ábo úplne nový?
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Skusenost co mam tak jednoznacne nový a nahradny vyrobca. Cena bola okolo 40-50 eur.
Pripadne foto mas v linku ako to asi vypada stym motorcekom.
https://photos.app.goo.gl/ZEp6ehQwZ54hZkLz5
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: lojzo007 a 6 neregistrovaných