ISO káble

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

anapolon11
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 16.03.2016 03:27
Zdieľať na Facebook

ISO káble

Príspevok od používateľa anapolon11 »

Ahojte mám otázočku, mám ,,chinese,, 2din a na prvej pozícii má ružový kábel s označením backing line, no moja redukcia ho nemá , ani sa neviem nikde dopátrať čo je to za kábel, a v rôznych obrázkoch a špecifikáciach je táto pozícia označovaná za prázdnu, a druhá vec Power steering key som mal na inej pozícii tak som ho za pomoci dvoch pinziet vypichol z pôvodnej ale do inej už nechce zacvaknut, není nejako extra voľný ale ťahom sa dá bez problémov vytiahnuť čo by nemal, a zlomený nie je , tak som ho len poriadne prisunul a založil , nejaká rada ohľadne týchto dvoch veci ? Ďakujem...
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Ohladne pinu ktorý ti nedrzí v danej poziciije budto ze si zlomil zarazky v plastovom konektore alebo nemas zohnute / zlomene na pine "zaražky". Pozri si tvar pinu.
https://www.reviloshop.cz/iso-pin-pro-m ... or-samice/
Ohladne ruzoveho drotu skorej skus pozriet cislo pinu a porovnaj ....googel ti napovie
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
seven
Príspevky: 139
Dátum registrácie: 26.01.2008 14:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven »

backing line by mohol byť vstup signálu zo spiatočky na automatické prepnutie rádia na cúvaciu kameru, ale možno sa mýlim
anapolon11
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 16.03.2016 03:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anapolon11 »

Ďakujem chalani, myslím že jeden mi dal odpoveď na prvú otázku a druhý na druhú... takto to má celé logiku ako ste obaja napísali
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Keď vyberáš kovový PIN tak zvyčajne zatlačíš dorovna ten jazýček (ktorý ho fixuje v plastovom obale konektora) a ten sa nevráti vlastnou pružnosťou nazad , preto musíš jazýček vytlačiť nazad do pôvodnej strany aby bol do boku cca 1-2mm a zas sa vedel zachytiť za výstupok v plaste.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných