Zabezpečenie vozidla

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mdrottner
Príspevky: 114
Dátum registrácie: 06.03.2007 17:52
Zdieľať na Facebook

Zabezpečenie vozidla

Príspevok od používateľa mdrottner »

Chcem sa poradiť, čo by ste mi odporučili ohľadne zabezpečenia autá kvôli krádeži ( hlavne) chcem si uzavrieť havarijné poistenie na touarega rok 2015 dakujem
mdrottner
Príspevky: 114
Dátum registrácie: 06.03.2007 17:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mdrottner »

Sak ano, pytal som na to ,vyzaduju nejake -hocijake zabezpecenie, kvoli uzavretiu zmluvy.Ale co je dnes proti zlodejom najucinnejsie? Pred 4 rokmi,ked som kupoval superba som namontoval zeder...kedze technika stale napreduje, s cim by mal zlodej najvaci problem, to som mal na mysli..dik
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

mdrottner napísal:s cim by mal zlodej najvaci problem,
Mas dojem ze ide chlapik po ulici a len tak si povie ze odomknem,nastartujem a povozim sa?Auta uz maju duplicitne kluce,technicaky a za noc je na Ukraine kde zmizne.
Takze si davaj bacha komu a kde davas opravovat auto.Zeder aj tak po case prestane kazdeho bavit to stale zamykat.A este to aj zavadzia na niektorych autach.
sticko
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 15.03.2017 08:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sticko »

je to presne tak, ked sa ho rozhodne ukradnut, zvacsa sa m to podari a mozes mat zabezpecenie ake chces. ako nahle sa nieco vymysli, tak v tu ranu je na svete nieco co to bud deaktivuje alebo zneskodni :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní