ENC (Chorvátsko) a francúzske autá

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

donatel napísal:Akurat sa to vola ETC a nie ENC. lol
Nemylis si to?
https://auto.sme.sk/c/20821736/elektron ... a-enc.html
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

pacho17 napísal: Pri Tvojej povahe by si určite kľudne išiel aj v protismere, lebo Ty takéto hlúposti neriešiš.
Protismer som neskúšal , ale ked sm prebehol odbočku na Trenčín tak som s Ivecom Maxi cúval na dialnici skoro kilometer. Bol som aj v radiu ale chlpatí to našťastie nestihli.
S tým proste nič nespravíš , to je v povahe človeka - pozor nech si dávajú tí čo majú nové a drahé autá , ja nemusím. Vidíš a jazdím s touto filozofiou už viac ako 30 rokov. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

seven, nevysvetlujem casto, ale - velmi casto to spoza okna nefunguje a to preto, lebo mnohi maju drahe celne skla , vrstvene, lepene s kov.mriezkami, napr.vyhrievane a pod.- je to nieco podobne, ako faradayova klietka a ta moze signal blokovat... krabicka sa uchovava najastejsie v alobale, nakolko nema vypinac a udajne jej to najviac predlzi zivotnost - treba pozriet podmienky vymeny krabicky...a este aj tak ju maju mnohi pod celnym sklom naopak, lebo to maju vacsinou pozicane a k tomu je taky nalepovaci drziak na sklo, ktory si majitel neodlepuje zo skla...
oco, to by som zvazil, ci take veci sem pisat, ved to tu citaju aj poslabsi, mladsi vodici, ved to poznas - male skusenosti a silne auto starsieho veku... a pre niekoho moze hlavne na SK byt nove a drahe auto aj jeho prve za prve peniaze za 2-3 tis.euro....

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 47 neregistrovaných