BMW X6 5i , 2009

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oliverkonderla
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 23.10.2014 14:47
Zdieľať na Facebook

BMW X6 5i , 2009

Príspevok od používateľa oliverkonderla »

Čaute
Ma niekto z vás skúsenosti s týmto vozidlom??
Poškulujem nad ním veľmi
Dakujem
vexator
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 22.11.2016 21:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vexator »

Pri 50i znacne vela € na udrzbu a hura do toho. :D
oliverkonderla
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 23.10.2014 14:47
Zdieľať na Facebook

Bmw

Príspevok od používateľa oliverkonderla »

A ktorý benzínový motor x5-x6 je najspoľahlivejší?
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

Ziadny.

Je to cigansky stary crep.
urbanek
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 12.06.2007 13:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa urbanek »

Menej je niekedy viac, a v tomto pripade je viac aj daewoo tico, aj ked to na prvy pohlad tak nevyzera.
Jericho
Príspevky: 217
Dátum registrácie: 27.09.2006 16:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jericho »

tu ťa v tom podporovať určite nikto nebude :41c2:
je jasné, že si chceš splniť svoj dávny sen...
aj to je jasné, že nie si na tom bohvieako finančne, preto si si vybral 5,0i ... a tá kombinácia ti zaručene premení tvoj sen na nočnú moru
tomas-b
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 25.08.2012 15:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomas-b »

50i motory pred tym N62 boli fajn - mali svoje problemy, ale stale to bola atmosfera, co nieco aj vydrzala. Tieto novsie N63 fakt sa asi oplatili len ako nove kupovat - pred skoncenim zaruky predat.

A ktory motor pre dany model? Fakt to môze zniet divne v dnesnej dobe , ale diesel 30d. Najlepsie z nezavislym kurenim - predhrev motora, s jasnou historiou a dat co tomu treba (pozor na karbon, egr). A neslapat tomu stale na krk..
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Auto z vonku nadherne a velke, vnutri vsak male a pre rodinu nepouzitelne. (Len nafuknute aby to vonku vyzeralo super)
Pre spad strechy je zadok nevhodny pre vyssie osoby, v predu sa tlacis so spolujazdcom na sirku, vozidlo mimo cesty absolutne nepredvidatelne a taktiez aj na lade/snehu.
Pokial ale potrebujes nieco stylove na prezentaciu svojej osoby tak odporucam lebo auto zanecha a aj spravi dojem.

Sam vlastnim toto vozidlo s motorom N57D30. Uz len vyckavam na dalsi rok ako pojde do sveta. Co sa tyka servisu tak ho mam v zaruke, no boli uz nejake problemy, najma elektronika si vyhadzovala vseliake chyby ktore trebalo chodit mazat do servisu (resp. riesit priciny preco sa to stalo). V zime mi prestalo auto kurit, stalo to asi tyzden co na to nevedeli prist.(vymenene termostaty, cievky, ventily, napln a auto aj tak nechcelo kurit) Auto rychlo derie pneu pre svoju vahu (aj najazdim vela) takze cca kazdych 30.000 vymena gum, gumy okolo 700€ aj s prezutim (pirelli). Mechanici sa tymto autam vyhybaju takze dost casto to budes riesit cez original servis.

Ale celkovo auto hodnotim ako skvele zvezenie, absolutne pri mojom motore necitit vahu vozidla a stylovka ako vinko. Na nasich cestach je to pohodlne makke (v comforte) a automat radi tiez fajn (nepodtaca motor).

Este by som dodal, ze odporucam menit olej kazdych 10.000 (sice mam napln 6.5L ale naozaj pocut rozdiel po vymene) s automatom chodim do ZF brno a to kazdych 40.000
Naposledy upravil/-a tomket11 v 22.06.2018 11:11, upravené celkom 1 krát.
asadko
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 23.03.2017 10:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa asadko »

o ti povedať, ak na to máš, tak smelo do toho. hlavne si ho choď niekam pred samotnou kúpou vyskúšať
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

5,0 Neee! Turbíny sú vo V-čku - veľké problémy, mimo iné. Ja mám 4,8i v X5 a tiež to nieje etalón spoľahlivosti...
Ja nemám rád naftu, ale vraj sú spoľahlivejšie 3,0d :coffe:
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

osobne by som to auto nechcel - dost neprakticke, su oblubene u zlodejov odkedy prisli na trh a benzinaky maju horsie ako diesle ...
jazdne vlastnosti nic moc a nahon 4x4 akoby na ozdobu
imidžovka - nič viac - mozno o to ti ide, no plati vyssie uvedene.
cim kupis lacnejsie tym skor ten rozdiel v cene natlacis do servisu
to auto treba kupit ked ma napr. 50.000km a predat ked ma 100.000km inak budes kamarat so servisakmi
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...
Moonshine
Príspevky: 519
Dátum registrácie: 12.06.2018 15:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Moonshine »

Nevieme na aký účel auto potrebuješ, ale vlastne to auto nemá nijaký účel a využitie.
Vozil som sa teda vo vela lux suv a z vnútra sú veeeelmi malé. Mám 186cm a vzadu si šúcham hlavu o strop. V niektorých ako šofér aj v predu. Ak zase dám sedačku na nízku polohu,už neuvidim pred auto a nohy mám skrčené pri brade. Teda aspon v takej poslednej avdi q7 aj X5. Nechápem to. V tých autách človek očakáva, že sa tam bude pomaly prechádzať z predu do zadu vzpriamený.
Nadomnou spomenuli ostatné veci. Čiže absolutne žiadne výhody.
A na takú starú bučoru zbalíš jedine plnotučnú letanovsku krásavicu s čerstvým syfilom
Napísať odpoveď

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných