zmeranie lambda sondy

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kott2
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 31.08.2011 22:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kott2 »

Budem to skusat cez vag k osciloskopu sa nedostanem.Keby stala do 50 € tak kupim ale ona stoji okolo 120€.
roman34343
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 25.12.2013 16:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa roman34343 »

seven549 napísal:este som zabudol skontroluj ci ma vyfuk dobru kostru cize ten - pol inac budes merat zle hodnoty lol jeden kabel das na bateriu + a druhy na vyfuk -.musis tam namerat tolko voltov kolko aj na baterii.
Je toto dolezite, ked sucasne LS maju 4-5 vodicov, cize vsetky, co potrebuju maju a nepotrebuju/nepouzivaju kostru?
roman34343
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 25.12.2013 16:22
Zdieľať na Facebook

Re: lambda sonda

Príspevok od používateľa roman34343 »

adam221 napísal:V aute mam nainstalovane LPG uz par mesiacov. Doteraz bolo vsetko v poriadku, ale z nicoho nic mi zacal obcas svietit pri jazde na LPG check engine. Akonahle prepnem na benzin a pridam plyn tak kontrolka zhasne. Diagnostika vypisala chybu lambda sondy - skrat na kostru chyba 011. Inu chybu lambda sondy to nepozna. Live data sondy na volnobeh su pri benzine 0.2 - 0.8V a pri LPG stale 0.034V. Po pridani plynu sa hodnota na LPG zacne menit medzi 0.1 - 0.8V.
Refresh data sa mi zdaju byt na diagnostike pomale ked to porovnam s inou diagnostikou/autom... Moze byt vadna lambda sonda? Alebo je chyba v nastaveni LPG?
adam221 napísal:Asi jedina vec co mi ostava je vymenit lambda sondu.. Nemyslim si, ze je niekto predomnou menil.. Tak v tom pripade ma aj narok na dlhy reakcny cas sposobeny vekom....
Cital som na ceskom fore podobny pribeh a tam bolo v RJ LPG vysoko nastavene hodnoty a ochudobnenim zmesi pre LPG v roznych rezimoch sa to vyriesilo. LS bola v poriadku.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 41 neregistrovaných