Hromadne schvalenie LPG systemu pre Fabiu III - iba 12€?

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

alliano
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 21.06.2018 11:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alliano »

prečo by ho mal akože predávať?
maniakkk
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 07.03.2017 11:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maniakkk »

ci nahodou nepokukava po niecom inom nejakom inom aute lebo uz viackrat som sa stretol s tym ze najskor auto prestavat dat a potom ho predali a nevratilo sa im to co ocakavali :40bd:
maniakkk
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 07.03.2017 11:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maniakkk »

tie roky sa vseobecne povedat nedaju, ale vacsinou je to tak, ze ma zmysel rozmyslat nad LPG, ked je schopna ta investicia sa vratit do nejakych priblizne dvoch rokov a menej, ze vtedy je to fakt vec, ze sa oplati do toho ist a potom uz len dalsie roky rokuce proste setrit a jazdit :4090:
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

letná brigáda?
uva0944710873
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 14.06.2018 12:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa uva0944710873 »

bacha na reči, za toto najlepší moderátor rozdáva karty!
ernoldo
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 18.01.2017 11:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ernoldo »

To si dost zovseobecnil, kazdy to berie inak, niekto ak sa mu do roka nevrati, tak to pre neho nema vacsi zmysel, vyznam.
Mne podla prepoctovej kalkulacky to vychadza na nejaky rok a pol pri idealnych podmienkach, ak budem jazdit ako som jazdil.
Ale je mi jasne, ze vela sa toho moze pomenit a moze sa ten cas uplne zmenit dokedy sa mi to vrati. :28b7: Keby nebolo susedovych reci o vylagrovani motora, ktorymi ma krmil, tak by som uz mal LPG davnejsie : lol
55mindo nejazdi sa len na LPG a je to aj dobre :2f93:
loudzi
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 21.06.2016 19:47
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa loudzi »

Ono je to presvedceni, ze taketo jazdenie bude pre teba vhodne. Proste s tym musis byt stotozneny, inak si to nikdy nedas prerobit
ernoldo
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 18.01.2017 11:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ernoldo »

Samoska, ze je to o presvedceni, ale ja som ho dlho nemal, ked neustale do mna niekto hucal a tvrdil mi, ze to nestoji ani za to aby som nad tym uvazoval, ze zbytocne tym spravim zle len autu a tym padom aj sebe
:40bd: :40bd: :40bd:
maniakkk
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 07.03.2017 11:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maniakkk »

idealne podmienky podla ktorych pocita prepoctova kalkulacka su jedna vec, to je fakt, ze to treba brat s rezervou, lebo v praxi tie cisla potom mozu trochu inak vypalit, ale da sa aspon priebezne si urobit podla toho daku predstavu

vies mozno ani ten co do teba hucal to nemyslel zle, len nemal paru o tom, ze kolko ty teraz pri tankovani usetris oproti benzinu, ze to je citelne a nezanedbatelne :d :D
sticko
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 15.03.2017 08:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sticko »

nie je problem s tym dat LPG namontovat do noveho auta? teda relativne noveho na ktore je este zaruka??
nemoze byt potom problem s tym ze by zaruka padla po montaz nejakeho LPG systemu?
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

To sa pýtaš vážne, alebo si robíš srandu ?
No veď samozrejme že v prípade nejakého problému s motorom a súvisiacimi časťami sa servis veľmi rád vyvlečie zo zodpovednosti za záručnú opravu, ak to bude môcť zhodiť na domontované LPG.
Dôkazné bremeno že to nemohlo spôsobiť LPG zostáva len na tebe, aj to neviem či by si bol úspešný.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Zbytočne odpovedáš adminovmu brigádnikovi na de.bilné otázky.

Prv sa dali identifikovať podľa obrázka pri mene, teraz sa už ani s tým netrápia. Ale podľa odveci príspevku sa dajú bezpečne identifikovať stále.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Cico ,v tejto teme si skor myslím ,že sú to brigádnici niektorej dielne z PK.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

oco zle myslis, su vsade...

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných