Honda accord 2.4 iVTEC, 2009-2010

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

daynight
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 30.04.2014 13:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa daynight »

No radšej asi priplatím za tankovanie, ale ked sme sa na tej Honde 2,4 s chlapom vozili a to nejazdil ako dedko, tak priemerku ukázalo 8L/100km, ked bude treba , hodím do toho LPG a vybavené. Rozhodnutie dozrievalo dosť dlho, ale zrejme Honda accord 2,4 je víťaz. Jazdím prevažne mesto a okolie, občas zájdem do Pešti či BA a Wien, ale len občas za rok, takže bude blbosť akýkolvek diesel do mesta kupovať a kedže bývam v centre mesta, tak vkuse Hondu vyťahovať nebudem pre odvoz, idem do toho páni...okrem 118d som jazdil RAV 4 2.0 benzín a tam bola 10-11 litrov spotreba, ale zase to je o inom 4x4 atd. Chlap mi tú Hondu drží...skusim dohodnúť nižšiu cenu...
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11354
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

daynight Ak máš seriózny záujem o lpg vo zvolene tak napíš ss MayoZVOLEN alebo lpg-zvolen...
daynight
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 30.04.2014 13:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa daynight »

vo zvolene je www.hatiar.eu špička na LPG od roku 1998, tak asi tíchto si myslel....
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11354
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

Ano presne trafil si :3035:
pidizvi
Príspevky: 3413
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

krasna reklama :3dcline:
asi je to adminov kamarat, lebo inak by to uz bolo zmazane
daynight
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 30.04.2014 13:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa daynight »

no dopc....peniaze prichystane a dnesna odpoved, auto predane..., vcera ma niekto predbehol, nechapem, dohoda ustna dnes nic neplati...takyto kus hondy nenajdem, ani ked sa rozkrajam... :342a:
daynight
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 30.04.2014 13:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa daynight »

však iste, ale tak mal som aj iné povinnosti ako celé dni o tom aute rozmýšlať, nevydržal ani týždeň od obhliadky a j..b, na mobile.de nie je ani smradu po takom kuse, hnusné farby, výbavy nič moc, no ok aj moja chyba, som mu to mal zložiť pred týždnom...a teraz si mám čo kúpiť, nič na bazari ma neoslovilo už...niečo podobné tu nie je
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Daynight nebuď z toho zúfalý. Áut je ako hnoja a na tie "exotickejšie" si treba chvíľu počkať. Len na to treba trochu trpezlivosti. Ber to z tej lepšej stránky - kto by si dával prácu doniesť auto zo zahraničia, navyše s takýmto obsahom a výkonom (kvôli registračnej dani), aby ho následne hneď predával a nezakomponoval do ceny aj slušný zisk pre seba? No nikto. A ktovie, či aj neboli "trošku" stiahnuté kilometre...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

daynight napísal:nechapem, dohoda ustna dnes nic neplati
Keď raz budeš predávať auto tak uvidíš koľko takýchto ústnych dôhod budeš mať...
Ja sa majiteľovi nečudujem - pokiaľ nemám aspoň zálohu tak ma nejaký neznámy z mailu/mobilu nemôže zaujímať viac ako skutočný človek so skutočnými peniazmi v ruke...
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

kto má prachy, ten berie :-) v podstate si tu ponúkol ľuďom debatu o tom aute, že sa oplatí a niekto kto to čítal to kúpil :-)

čo už, stáva sa. Prachy máš, tak čakaj na ďalšiu ponuku. Ak Ti doteraz nesúrilo, tak to ešte nejaké auto počká :-) Aj tak si chcel tie devätnástky predať, že boli na prd :-)
dinda007
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 10.09.2014 00:19
Zdieľať na Facebook

clovek ktory ta predbehol

Príspevok od používateľa dinda007 »

tak mozem ti povedat na tu hondu len tolko :2f93:
zatial ide vsetko jak ma a spotreba co ti tu pisu ludia je somarina pri slusnej jazde podla predpisov 1430km mi na palubaku svietilo 7,2 l/km a clovek ak tomu slape zatial nad 10 l som este nemal :300f:
marco64
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 20.10.2007 13:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marco64 »

Vela ludi tu riesi ten motor a vobec nikdy v tom aute ani len nesedeli. Mal som A7G 2,4 manual nad 11 som sa nedostal ani v najvacsich mrazoch na kratke vzdialenosti.najlepsiu spotrebu som zrobil 7,1 to pri tempomat dialnica 100-110. inac bezna jazda vacsinou mesto lahsia noha ked treba predbehnut spomalovacov v lavom pruhu tak pridat na kazdu plnu nadrz zhruba 2-3 krat vytocil co je vysoko navykove tak 9 litrov. Palubak to nemalo takze natankovana plna nadrz znulovat kilometre a prepocitavat pri dalsom tankovani. Auto velmi spolahlive
kecskes
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 02.03.2015 15:03
Zdieľať na Facebook

Re: clovek ktory ta predbehol

Príspevok od používateľa kecskes »

dinda007 napísal:tak mozem ti povedat na tu hondu len tolko :2f93:
zatial ide vsetko jak ma a spotreba co ti tu pisu ludia je somarina pri slusnej jazde podla predpisov 1430km mi na palubaku svietilo 7,2 l/km a clovek ak tomu slape zatial nad 10 l som este nemal :300f:
Cau ako si spokojny s tou hondou

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných