VW Polo 1.4. Mpi - straca otacky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Iwusik
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 15.06.2018 15:06
Zdieľať na Facebook

VW Polo 1.4. Mpi - straca otacky

Príspevok od používateľa Iwusik »

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať či neviete prečo auto stráca otáčky. Aj po naštartovani aj pri jazdne, ked zastavím, proste stále. Vymenili sme sviečky, palivovy filter, cievku, prečistili klapky. Už vážne netuším kde by mohol byť problém. Vopred ďakujem za každú radu.
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Straca otacky znamena, ze na volnobehu auto dusi?

Kto vymenili? Servis alebo svojpomocne?
Iwusik
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 15.06.2018 15:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Iwusik »

Samozrejme ze servis, sama by som to nedala ???? aj na volnobehu "kope" ale teraz to zacalo robit aj pri jazde. Ked klesnu otacky pod 20 tak zacne "kopat" auto...neviem to pomenovat ale je to stale horsie ????
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Takze aj pri jazdez ked uberies plyn a otacky klesnu pod 20 (teda 2000) tak auto zacne kopat, poskakovat, dusit. Ked to zacne robit, tak reaguje na stlacenie plynu alebo mu dlhsie trva kym sa spamata?

Moze ze to byt vselico, mne sa tak spravala zla skrtiaca klapka. Ale poradim ti zmen servis alebo.chod reklamovat opravu ak to co v servise urobili bolo na nic.
Iwusik
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 15.06.2018 15:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Iwusik »

no presne presne tak... zacne reagovat na plyn ale trochu to trva..a zda sa mi ze aj vacsia spotreba je... predtym mi az tolko benzinu nezralo :-(
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 44 neregistrovaných