Skoda Fabia 1,2 htp 44 kW , 2007 - zly studeny start

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

robert71
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 25.01.2009 00:16
Zdieľať na Facebook

Skoda Fabia 1,2 htp 44 kW , 2007 - zly studeny start

Príspevok od používateľa robert71 »

Zdravim Vas mam problem naštartovat rano studeny motor. Naštartuje až tak na desiaty krat.Ked sa podari naštartovat,tak potom zablika 5krat oranžova kontrolka olejničky,auto ide bez chyby pokiaľ uplne nevychládne.Vag ukazuje- 0562-cidlo stavu oleje/teploty(G266) 30-00-preruseni nebo zkrat na plus. Čidlo tam ale žiadne nie je,a zmazat sa chyba nedá.Poprosim Vas o radu ak niekto mal tento problem.Ďakujem.
tempo 1O
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 22.01.2007 01:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tempo 1O »

To čidlo oleja nesuvisi so štartom. To štartovanie sa postupne zhoršovalo alebo takto doniesli do opravi.
pacok
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 21.07.2009 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pacok »

Kludne sa takto moze spravat aj prepustajuci vstrek.Vecer ked odstavis auto vypusti tlak z rampy cez odvzdusnovak.A ak rano riadne nastartuje mas vyriesene je to vstrek.
robert71
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 25.01.2009 00:16
Zdieľať na Facebook

Fabia,1,2htp

Príspevok od používateľa robert71 »

Pomohlo naštartoval na 2 krát
Len teraz zistiť ktorý vstrekovače to je .Neviete niekto poradiť? Ďakujem.
pacok
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 21.07.2009 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pacok »

Ja som na noc rozobral sanie a vysusil servitkou a nechal na kazdom servitku a rano bola jedna fajne mokra.Ale napadlo ma kupit jeden vstrek a vymenit len tak a ak sa nezmeni opat vymenit a opat.Tak ci tak kupis vstrek a mas len tri moznosti ked nechces davam dole sanie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 36 neregistrovaných