Hothatch na každý deň

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď

<t>Tak ktoré?</t>

Corsa OPC
1
33%
Clio R.S. 2.0
2
67%
 
Celkom hlasov: 3

IwoTN
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 27.09.2009 22:53
Zdieľať na Facebook

Hothatch na každý deň

Príspevok od používateľa IwoTN »

Ahojte páni, prípadne dámy.

Už dlhšie riešim v hlave takú vec že vymením svoje aktuálne (Nissan Juke "až" 1,2 turbo... no comment :4090: ) za nejakú vreckovú raketu.

99% času v aute som sám prípadne s priateľkou, na bábo/rodinu je ešte čas takže kým neriešim kde dať kočík, chcem si splniť sen v podobe športového hatchbagu.

Aktuálne mám v hlave tieto kúsky:

Opel Corsa OPC

Renault Clio R.S. III (tú poctivú atmosféru, 2.0)

Ford Fiesta ST

Spotrebu neriešim, záleží od nohy, štýlu, počasia, gúm, všetkého... :D Skôr čo riešim, vzhľadom na typ áut je servis resp. servisné náklady a ktoré z nich sa najviac hodí na každodennú prevádzku.

Nejde mi o lietanie a slovakiaring, skôr o taký pocit a občasné prevetranie.

Ak som niečo zabudol dodať, doplním neskôr, za vaše rady a pripomienky budem vďačný.

Pekný deň prajem :)
Naposledy upravil/-a IwoTN v 10.06.2018 18:49, upravené celkom 1 krát.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

som sa zlakol ze riesis vzhlad...nisan joke totiz nema nahradu lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Ak ide len o "pocit" tak ten Ti dá každá jedna benzinová atmosfera , pokiaľ ju budeš točít od 5 000 do maxima lol

Položíš na ceste ,také stroje o ktorých by sa ti ani nesnívalo, že by si ich mohol obehnuť..

Len nesmieš mať zľutovanie so strojom, potlačiť pud sebazachovy a udržať auto na ceste.... :4090:

Priklaňam sa ku Renaultu MEGANE RS .
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

bajo777 napísal:som sa zlakol ze riesis vzhlad...nisan joke totiz nema nahradu lol
Opravím ťa - jasné že má predsa Fiat Multipla. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Nedavno som si vsimol na parkovisku Renault Clio RS taje zvlastnej farby ako horčica ten najnovši model a fakt pecka na vysantenie ak sa nemylim je to 2.0 L objem ma take lahke auticko no zaruka ze sa vysantis...
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Mám obavu, aby ťa ten zázrak nepriviedol na titulku krimi novín. :4012:
Prajem veľa šťastia, kilometrov bez úrazu. Sorry veľmi dobre viem o čom píšem.
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

SSS.

Suzuki Swift Sport 2018 ;)
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
IwoTN
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 27.09.2009 22:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa IwoTN »

Ahojte,

ďakujem za Vaše reakcie. Čo sa výberu Juku týka, dizajnovo sa mi to celkom páči, proste je to iné ale beriem, sú len 2 skupiny ľudí buď sa páči alebo nie, každého vec. :) Pri kúpe sa bral ohľad na vyššie nastupovanie a zároveň kompaktnosť kvôli rodičom a ocinova podmienka bola Nissan... ale postupom času sa naši vrátili k svojmu pôvodnému autíčku a Juke som začal využívať len ja sám takže som začal špekulovať... A ako petrolhead od malička mám jasno akým smerom sa chcem uberať :3035:

trucker694: ďakujem. Viem presne o čom hovoríš, ľahké a výkonné auto, fyzika nepustí. Kto v niečom takom nesedel nemá predstavu ako sa také auto chová. Vždy je problém na tom medzikuse medzi pedálmi a volantom a precenení svojich schopností. Preto si aj myslím že takéto niečo nepatrí do rúk čerstvým šoférom a chalanom bez skúseností a kúska zdravého rozumu...

cobo77: najnovší má 1,6 turbo (ak sa nemýlim pôvodom od Nissanu) ale to je bohužiaľ cenovo trochu iná kategória a na výber len automat čo mi na takéto auto jednoducho nesedí.

Dep: SSS - na to som veľmi zvedavý ale vzhľadom na to že pôjde o nové auto neviem, aká bude cena a či to bude pre mňa možné...

Páni ešte raz ďakujem, ako tak čítam aj iné fóra, zatiaľ mi vonia viac a viac Clio RS III... Ale čakám na ďalšie názory.

Prajem pekný deň.
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Swift sa zacne predavat toto leto a cena bude cca. 18k EUR
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 27 neregistrovaných