Fabia - zadne dvere

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

no vvelmi jednoduche..nefunguje elektronika centralu, alebo motorcek otvarania..na to netreba velku mudrost..treba rozobrat a pozriet..
jaroha
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 22.02.2009 21:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaroha »

jj bude to central, predpokladam, ze ostatne dvere otvori bez problemov

ked to najblizsie nepojde, skus len otvorit a zavriet zadne dvere a potom skus znova tie piate dvere otvorit, to tusim zabera, neviem preco, ale je to tak, aspon na mojej to tak ide, ale ja uz som sa naucil otvarat kufor samostatnym tlacidlom na dialkovom ovladani

este by to mohlo byt aj tym mechanizmom, ci co to je za vec co je na prahu kufra, ci?

inak este ma napadlo, neviem ci to ma nieco spolocne, ale skus este ci funguje zvukove upozornenie, ked vypnes motor, nechas zapnute svetla a otvoris dvere

snazim sa len pomoct cim by to mohlo byt, ked tak ma opravte ak sa mylim, predsalen skusenych chlapov je tu dost

Edit: ako pise scorpi ta "vec na prahu kufra" je asi ten motorcek otvarania predpokladam, co som ja nevedel pomenovat hehe lol
miro89
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 28.04.2008 22:50
Bydlisko: Jablonica
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miro89 »

ja mam zase taky problem,ze ked chytim za to madlo pri odomknutom aute tak nic.otvorim zvnutra kufor, a ked s nim poriadne tresknem, tak asi 1 az 2 krat sa mi ho podari otvorit s tym madlom a potom znovu nic.v com je chyba???v tom madle alebo v mechanizme?myslim ze v tom madle nieje klucka ale iba tlacitko na dotyk,takze si myslim ze ten kufor sa dotykom otvara elektronicky ci??diki za rady :-)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Fabia? Dotykové tlačidlo? Elektronické otváranie? :angry:
miro89
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 28.04.2008 22:50
Bydlisko: Jablonica
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miro89 »

a co tam teda je???na oktavke mame normalne ako keby klucku, ma polohu...hentam to stisknes a citis len maly impulz jak ked zapnes spinac povedzme na ohrev zadneho skla. akurat to ma plytsi chod...milimeter az dva
miro89
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 28.04.2008 22:50
Bydlisko: Jablonica
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miro89 »

tak v sobotu som sa v tom kuchal a mal som dole aj prahovu listu, central na 5-te dvere samostatny nemam, ale motorcek na dotykove ovladanie madla tam nastastie je :D skusili sme ho pomastit VDckom ale niekedy vysle impulz a niekedy nie...nieco v tej cievke musi byt zle alebo bude chyba v tom tlacidle na madle v kufri.neviete niekto ako sa da k tomu dostat?myslim dat dole ten plastovy kryt???ktosi hovoril ze je to len na spinkacha staci poriadne potiahnut a ide von... ale ja som tahal a pacil ale nic :3c90: dik za rady
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Obrázok
miro89
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 28.04.2008 22:50
Bydlisko: Jablonica
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miro89 »

pocuj lakinooo, skor nez sa do toho pustim.....ono to obcas ide, hlavne ked poriadne tresknem tak na druhy, treti krat to ide otvorit..potom nejde.moze byt ten kabel tak uvolneny, ze pri buchote to ide a niekedy nie???no ja som to skusal, tahali sme ten kryt dvaja a ani sme s tym nepohli....drzi jak pribite...tam su take iste spinky jak na prahu 5-tych dveri???lebo aj ten isiel dost tazko, ale je ho aspon za co chytit....hento je predsa nad hlavou a nieje tam ziadny otvor za aky by si to mohol potiahnut....neurvem tam neco?a ktomu spinacu sa zvonka neda dostat cez to madlo ze???je to napevno tusim ta guma...a keby aj isla, kto by ju tam potom dal...boha zlata felda, das dole maly tapacir cez ktory sa dostanes vsade a ide lahko dat dole ne jak hento....ach jaj :-(
miro89
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 28.04.2008 22:50
Bydlisko: Jablonica
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miro89 »

hej hej tie plechove svorky som myslel :2f93: no tak ja sa nato asi tento vikend dam, uvidim ako mi to vyjde, snad to bude ten kabel...a montaz spat trva asi kolko???kolko bude tych bohov a kristov priblizne? :3906:
miro89
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 28.04.2008 22:50
Bydlisko: Jablonica
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miro89 »

tak my dvaja by sme to mohli tez tak dat dokopy za tu pol hodku :Da odkial sa najlepsie zacina ci to je jedno???pekne po jednom pozatlacat?
79kiko
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 08.06.2018 17:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 79kiko »

Poprosím vás o radu. Niekedy mi nejdu otvoriť zadné 5 dvere (Fabia I),hlavne ak je vonku teplo. Dvere sa odomku,dokonca aj odskocia ak stlacím vypinac na nich,ale zostanu zaseknuté. Nemáte niekto radu co by to mohlo byt? Mám taky pocit ako keby tá západka sa uplne neotvorila.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 47 neregistrovaných