VW Golf V - nesvieti komplet prava predna strana

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

beno2255
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 24.09.2012 20:00
Zdieľať na Facebook

VW Golf V - nesvieti komplet prava predna strana

Príspevok od používateľa beno2255 »

Zdravim vas mam problem na 5 golfe ze mi nesvieti komplet prava strana vpredu xenon dialkove smerovka hmlovka najskor nesvietil iba xenon a za jazdy som zacitil ze nieco hori zhasol som auto a po chvili skusil nastartovat a uz to nehorelo asi zhorel kabel alebo rele? Diagnostika pise chybu 00927 svorka 30 v centrálnej elektrike poistky sú ok. Ten dym isiel z ľavej strany pod volantom nestretol sa s tým niekto?
beno2255
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 24.09.2012 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa beno2255 »

Poistky som pozeral aj pri motore a su ok
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Treba sa nad tým zamyslieť tak nejak technicky , takové predné reflektor má napájanie riešené že v podstate každá žiarovka má svoju plusku od poistiek alebo relátka ktoré ju spína , ale len jednu kostru - mínusku a ak nesveti celé svetlo tak asi že neprehoreli všetky plusky ale bude problém v tej kostre najskorej .Si myslím ja mojim elektrikárskym rozumom .
beno2255
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 24.09.2012 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa beno2255 »

No takze večer som sa k tomu dostal je zhorena rj centrálnej elektriky takze zháňam druhu 3C0-937-049-AE
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ktohovie aká je príčina....Pozrel by som aj konektor pri svetle . ...Pretože skrátka mne to príde už ako následok a nie príčina zhoretie tej RJ. Predsa aby nič nešlo ani smerovka ani parkovačka ani tlmené ani dialkové...Lebo šak každé je iný obvod a iná poistka ....
beno2255
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 24.09.2012 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa beno2255 »

ešte jedna otázka na komfortke je relé KL30 a to je stále teplé na dotyk čo ovláda či by nomohla byť chyba aj v tomto obvode
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných