Overenie km od 20.5.2018

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

no ja zasa takého nepoznám ani jedného, a s tou hypo to nieje oeb, ak berieš do 50% ceny nehnuteľnosti , tak nemusíš nič dokladovať.
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

Oco13 pre mna a mnohych ostatnych je jazdenie autom a jeho opravy relax a dokazem si uzit aj jazdu citroenom ax1.4d.Ako ked sa ty tesis,ze ti na poly rastie pekna paradajka,alebo paprika...A to,ze sa niekto stane otrokom auta suvisi s jeho vekom,alebo IQ.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Máš pravdu lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easyridersvk »

auta na sukromne ucely, zrkadlovky ked este boli drahe ako svina, lyze a lyziarske vystroje, dovolenky.... to je len cast co sa kupovala z penazi na granty... :40bd: :40bd: ked uz rozoberame co vsade sa cmajzlo.
xxroxx
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 05.06.2018 11:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xxroxx »

Kto vie, ten si uhrabne :28b7:
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pogo-roll »

problem je aj v tom ze niektory ludia nevedia co si zapytat ked vidim auto co ma 360 na tachometri a pytaju si za neho viac ako polku povodnej ceny ...tak co na to povedat to auto nech je servisovane akokolvek ma uz vacsinu zivota za sebou...nemal by som problem kupit aj take auto ak by cena bola primerana ale bohuzial vacsinou nieje
m.f. napísal:A co by ste chceli?
Kazdy kupujuci chce kupit 15-rocne auto z najazdom do 120000km za neskutocne vyhodnu cenu,samozrejme v perfektnom stave a najlacnejsie v ponuke. A este musia zjednavat cenu nizsie!!!
Vsetci su internetovy surferi a veeelky odbornici na jazdenky!!!
Ak date do ponuky 7-rocne auto z realnymi 260000km,nie je sanca predat ho,alebo ak,tak za brutalne nizku cenu do AA.....
A pritom to moze byt poctivo servisovane auto jazdene dlhe trasy v perfektnom stave.
Ale mudrlanti radsej kupia nizke kilometre na tahchometri a je jedno,ze auto moze byt aj zanedbany srot!!!
Tak ze kto nestoci a nepodvadza-na nasom krasnom Slovensku proste ojazdene auto z poctivym udajom kilometrov nepreda!!!
Teda si za to mozme vlastne sami.
Lukos
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 17.09.2010 16:27
Bydlisko: PN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lukos »

Jedna moznosť stále žije:

https://www.jiscd.sk

Klik "Moja zóna" a v podmenu "Elektronická servisná kniha vozidla" > "Prehľad vozidiel"

Treba zadať ŠPZ a číslo veľkého TP.
Číslo veľkého TP sa dá zistiť cez skp.sk.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 38 neregistrovaných