Vydanie duplikatu Nemeckého veľkého Technického Preukazu

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

michalnr napísal::28b7: :28b7: :28b7: :28b7: bravóoo gratulujem ti. ..........
Môj príspevok len vyjadril moju mienku o tebe, a preto som aj prispel lol lol lol lol lol lol lol Niekto ti už raz musí prezradiť to čo pred tebou tvoji blízki taja :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
rudolfo63
Príspevky: 9947
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..nijaky nemecky urad ti nevyda ziadnu kopiu TP.Auta urcene na reexport podliehaju kasacii,tj.,co si stzm autom urobis,je tvoj problem,autoje automatickz vzradene z evidencie a papiere zlikvidovane...
krokodil123
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.07.2008 03:58
Zdieľať na Facebook

kopia TP Nemecko

Príspevok od používateľa krokodil123 »

S vydanim kopie TP v Nemecku mame osobnu skusenost. Vyziadat kopiu TP moze ten, kto TP stratil. Vo vasom pripade je to pan, ktory vam predal auto! On musi podat oficialnu ziadost v mieste bydliska na registracii aut ZULASSUNG, nie nový majitel!!!!
Proces pokial tam nieje podvod, alebo nieje tp zadrziavany bankou je velmi rychli do 21 dni dostanete kopiu TP za ktoru zaplatite okolo 25eur - zaplati to teda povodny majitel auta /doklady mu budu zaslane na na jeho adresu.
Vela stastia s Nemeckou birokraciou a s povodnym majitelom auta.
Ondrej0000
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.06.2018 10:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ondrej0000 »

Takže moja osobná skúsenosť..nemal som malý nemecký technicky iba veľký . Auto prihlásiš v nemeckú, Rakúsku Taliansku a Španielsku atď. Aj s veľkým len na svk potrebuješ aj malý (ako u kokosov). Takže musíš ísť za pôvodným majiteľom zobrať so sebou veľké technické, papier o prevoznich značkách ak máš, TUV(STK) a kúpnu zmluvu.. Pôvodný majiteľ musí nahlásiť stratu technického, vydať cestné prehlásenie o strate a hneď ti vydajú malý odhlásený tp.. Sam bez pôvodneho majiteľa neybavis nič... Chcel som to vybaviť bez pôvodného majiteľa ale nedá sa to, posielali ma kade tade behal som 4 hod. Po uradoch na miesto toho aby mi tí kokosy nemecký povedali, ze stačí taka somarina ako cestné prehlásenie pôv. Majiteľa o strate (mimochodom nemecký úradníci ta majú ako za úplnu handru a neporadí ti nič) našťastie mi poradil jeden pán ako to vybaviť po x telefonaroch na slovensko..(mimochodom papier najprv nechceli dat ani pôvodnemu majitelovy až keď sme im povedali mi ze nahlásime stratu tech. Preukazu že sa to tak všade robí, Tak niekde volala pozisťovala si a potom sa tvárila, ako by nič, že ona nespravila chybu..(boli pri nej ešte ďalší 4 ľudia z úradu co robia to iste a nikto nič nevedel . asi s tým nemali skúsenosťi :3c90: :3c90: :3c90:
Ondrej0000
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.06.2018 10:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ondrej0000 »

Takže moja osobná skúsenosť..nemal som malý nemecký technicky iba veľký . Auto prihlásiš v nemeckú, Rakúsku Taliansku a Španielsku atď. Aj s veľkým len na svk potrebuješ aj malý (ako u kokosov). Takže musíš ísť za pôvodným majiteľom zobrať so sebou veľké technické, papier o prevoznich značkách ak máš, TUV(STK) a kúpnu zmluvu.. Pôvodný majiteľ musí nahlásiť stratu technického, vydať cestné prehlásenie o strate a hneď ti vydajú malý odhlásený tp.. Sam bez pôvodneho majiteľa neybavis nič... Chcel som to vybaviť bez pôvodného majiteľa ale nedá sa to, posielali ma kade tade behal som 4 hod. Po uradoch na miesto toho aby mi tí kokosy nemecký povedali, ze stačí taka somarina ako cestné prehlásenie pôv. Majiteľa o strate (mimochodom nemecký úradníci ta majú ako za úplnu handru a neporadí ti nič) našťastie mi poradil jeden pán ako to vybaviť po x telefonaroch na slovensko..(mimochodom papier najprv nechceli dat ani pôvodnemu majitelovy až keď sme im povedali mi ze nahlásime stratu tech. Preukazu že sa to tak všade robí, Tak niekde volala pozisťovala si a potom sa tvárila, ako by nič, že ona nespravila chybu..(boli pri nej ešte ďalší 4 ľudia z úradu co robia to iste a nikto nič nevedel . asi s tým nemali skúsenosťi :3c90: :3c90:

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných