honda civic 2,2 ctdi - Regenerácia DPF -*Vyriešené*

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

3maros
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 23.12.2012 11:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 3maros »

uz je to viriesene ... stacilo napojit na pc a spustit manualnu regeneraciu dpf a vimazat nejake chbne kody...dakujem za rady dost mi pomohly
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

a hlavne drzime palec aby sa ti znovu tento problem nevratil o dva tyzdne - ono bohuzial takato regeneracia je uz len poslednym zufalym vykrikom do tmy a pokusom o predsmrtne vzkriesenie. Pamataj moje slova.
pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Ozivujem temu, neviete ci sa da na ictdi 2.2 crv opravit oranzova kontrolka DPF? Teda svieti a skusal som smazit motor ale svieti stale... Motor nema vykon, na stovku asi za 15s. A teplota motora sa podla diagnostiky pocas jazdy nedostala cez 81 stupnov, hoci som siel nad 3000ot. Na mieste na neutral cez 3000 teplota stupla na 92, ale pri jazde hned klesla spat na 81, tak to mi prislo divne, ze to asi nestaci pre regeneraciu...

Alebo len poriadna diagnostika a tam volaco?
Odkedy mame to auto, tak som ani nevedel, ze to ma dpf, jazdil na tom oco, cize motor nepoznal podlahu... :41c2:
pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Ach... Diky
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Ale občas je dobré motor aj vytočiť a nejazdiť stále na 1329otáčok za minútu :)
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní