Horné uloženie tlmiča

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

herin napísal:
mimitrans napísal:Určite to hneď nemeň, mám O2, rok výroby 2005, najazdené 180000 km, nedávno som to menil úplne zbytočne, nakoniec sa ukázalo že sú v háji predné silentbloky na spodnom ramene.Už ich mám doma, všetky štyri kusy stoja nejakých smiešnych do 40 peňazí myslím.Nech to chlapci v servise ešte raz pozrú, ale poriadne.
no dík za radu..teraz to ani tak nebucha, kedze mám zimne s vyšším profilom..do jari to podla mna vydrží a potom to dám do nejakého servisu nech mi to kuknu aby som sa uistil či to je ono..a čo zistia vadne, dám to vymeniť..
a ešte som sa zabudol spýtať, ty si menil to horné uloženie?a čo všetko?/teda ktoré diely na tom hornom uložení?
LUKAS0088
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 10.07.2011 17:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LUKAS0088 »

Caute. Nechcem zakladat novu temu tak pisem sem. Uz asi 3 mesiace mi nieco klepe na pravej strane v prednej naprave. Bol meneny cap, tycky stabilizatora, ulozenie (silentbloky) ramena a stale to klepe. Tlmic vyzera byt v poriadku, absolutne ziadny naznak uniku oleja, po zatlaceni na kapotu z pravej strany sa auto vobec nekolise hore dole, doslova sa pohne raz a zostane tak, cize tlmic sa chova ako novy. Axialny cap som kontroloval tiez a je bez akejkolvek vole. Lenze koleso ma malu volu ked s nim kyvem z prava do lava, ale je potrebna fakt velka sila aby to zacalo klepat. Problem je ale v tom, ze takato vola je aj na lavej strane, cize je problem v servoriadeni, ktore sa bude buduci tyzden menit. Ale osobne si nemyslim, ze problem je len v nom, kedze auto klepe VYLUCNE na pravej strane a hreben serva sa nachadza na strane lavej + lave koleso ma takisto volu, cize by malo klepat aj to. Najprv by som chcel odstranit to klepanie a potom tu malicku volu v kolesach. Moze to byt podla vas tlmic, aj ked vyzera byt v poriadku ? Lebo mi nejde do hlavy, aby to bolo servoriadenie, ked to klepe len na pravej strane.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 75 neregistrovaných