Jazdenie bez stk a ek

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Par chytrolinov tu nedokaze pochopit ze nejde o usetrene centy ale o to ze uz vymysleli aj take nieco ako je telefon a keby ho mal napriklad taky tusim bajo tak by ho pouzil a nemusel sa trepat na STK a zistit ze ho v ten den nevybavia alebo sa objedna dajme tomu aj na ten posledny den.
alterego
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 02.10.2016 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alterego »

patko, ty si im včera prečo nezavolal, do Detroitu telefóny ešte nedorazuli?

A vy šetrílkovia keď v ten váš posledný deň neprejdete tak čo?
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Tak sa nič nedeje, ak som aj neprešiel, tak do termímnu opravnej STK som evidovaný že som tam bol, takže pokuta za neabsolvovanie sa odkladá.
Iná vec je že by som s tým autom nemal vyjsť na cestu, mimo trasy na opakovanú STK, EK.

A k tomu termínu posledného dňa.
Uwa, lakinoo, bajo, vy vôbec nechápete že tu nejde o šetrenie, to ste úplne mimo.
Tu sa jedná o ten pocit, že som to urobil na knap.
Ja osobne napríklad sa snažím robiť všetko na poslednú chvíľu. Ešte aj kedysi dávno keď som mal skúšky, tak som ich robil posledný možný deň, už nebola možná opravná skúška, iba tzv. dekanský termín.
Holt, každý sme nejaký, ja napríklad nikdy nebudem chodiť na takéto niečo mesiac dopredu, to by ma život nebavil.
Naposledy upravil/-a wilz v 22.05.2018 21:56, upravené celkom 1 krát.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ja som neni dosraty za usami co teraz ked mi padla, lebo im padlo ;-), v klude som dostal termin za 5 dni, lebo som ich mal ;-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
alterego
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 02.10.2016 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alterego »

wilz, ja som x-krát dobiehal na autobus, radšej ako by som tam mal byť dve minúty dopredu a čakať. Na skúšky som sa tiež začínal učiť deň vopred, na štátnice dva :-), ale ísť na STK v posledný možný deň bez akejkoľvek rezervy je proste nad moje chípanie. A robiť to z dôvodu šetrenia či prechcávania štátu je už absolútne mimo.
peto4
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 22.05.2006 19:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto4 »

taktiež chodím v predstihu aspon dvoch týždnov, nemá žiadny zmysel to nechávať na posledný deň, lebo stať sa môže hoci-čo a zbytočné problémy zato naozaj nestoja
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

uwa0944710873 napísal:wilz, ja som x-krát dobiehal na autobus, radšej ako by som tam mal byť dve minúty dopredu a čakať. Na skúšky som sa tiež začínal učiť deň vopred, na štátnice dva :-), ale ísť na STK v posledný možný deň bez akejkoľvek rezervy je proste nad moje chípanie. A robiť to z dôvodu šetrenia či prechcávania štátu je už absolútne mimo.
- neviem o čom točíš, aké šetrenie, ako prechcávanie... ak mi platí tak mi platí do posledného dňa, neviem prečo by som mal ísť skôr - a daj o koľko skôr? týždeň, mesiac 3 mesiace? Najlepšie bude hneď po roku nie?
Ak štát niečo vyžaduje má umožniť to splniť. Ako je možné že nemôžem absolvovať STK? Prídeš na úrad a tam ti povedia Sorry, dnes nejdú počítače... prídeš zajtra, tiež nemusia... nemáš lajstro, deň voľna v kely ale tebe to iste nevadí že....
Niekde som čítal že v Rakúsku je termín TK do Mesiaca po skončení platnosti minulej kontroly. Oj Rakúšania alú to dementi ne?
Mám pokazené jedno auto, zadretý otor, nepojazdné, čakám na výmenu. Keby že nemám stk tak čo? idem na vozíku ale odhlásimm auto? Nie každý je špekulant.
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

uwa0944710873 napísal:patko, ty si im včera prečo nezavolal, do Detroitu telefóny ešte nedorazuli?

A vy šetrílkovia keď v ten váš posledný deň neprejdete tak čo?
- tak maju 30 dni na opravny pokus a btw ked aj prides na stk o 100 dni skor, tak ti nasledne plati tiez iba 30 dni a teda uz musis stihnut 30 dni pricom si mohol jazdit 100 dni ...
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

uwa0944710873 napísal:patko, ty si im včera prečo nezavolal, do Detroitu telefóny ešte nedorazuli?

A vy šetrílkovia keď v ten váš posledný deň neprejdete tak čo?
To auto som kupil predvcerom a nemalo STK uz dva mesiace takze som nemusel volat a rovno som im ho tam nechal nech spravia STK ked im nabehne system kedze mam druhe auto na jazdenie a je mi jedno ked tam bude aj tyzden. Setrilkovia? ja chodim na STK preto aby som presiel a nie nepresiel :4090: A ak ty neprejdes neklep sa, zakon hovori ze do toho datumu musis STK absolvovat ale nehovori o tom ze uspesne
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

uwa0944710873 napísal:wilz, ja som x-krát dobiehal na autobus, radšej ako by som tam mal byť dve minúty dopredu a čakať. Na skúšky som sa tiež začínal učiť deň vopred, na štátnice dva :-), ale ísť na STK v posledný možný deň bez akejkoľvek rezervy je proste nad moje chípanie. A robiť to z dôvodu šetrenia či prechcávania štátu je už absolútne mimo.
na statnice dva dni takze si robil bud tu v ruzommberku alebo inu socialnu pracu.
alterego
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 02.10.2016 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alterego »

Vedľa jak tá jedľa.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Niekotrí ľudia majú aj iné životné povinnosti ako len sledovať platnosť STK a chodiť tam mesiac skorej lebo čo ak? Sa spamatajte poniektorí , tu vôbec nejde o to aby boli autá v poriadku alebo o našu bezpečnosť. Toto je furt len o peniazoch a o súložení ľudí za kraviny a nepodstatné veci. Tak ako poplatok za výkon pri prihlasovaní auta , tak ako že musíš platiť vždy za všetky vozidlá bez ohladu či jazdíš mesiac alebo celý rok lebo peniaze treba aby bolo z čoho rabovať a dohadzovať kšefty kamošom .Ja netvrdím že je zle STK alebo aj EK...len ma ide šlak trafiť ak ide predomnou rozpadnutý verkel a z výfuku jak Ikarus....EK a STK ? Asi za klobásky .
karool
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 13.04.2009 19:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karool »

Lubenko Zimovcak.zijeme na Slovensku a ja Ti zasa garantujem ze kazda poistovna by sa z radostou vyvliekla z plnenia poistneho.jednoducho=nemas atk a em,tym padom je auto NESPOSOBILE NA PREMAVKU PO KOMUNIKACIACH!!!!!Takze nemas na ceste co hladat.bodka
pcamaro
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 27.04.2007 23:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pcamaro »

Nepiste tu niektorĂ­ blbosti. Tu je konkretna informacia: https://www.mindop.sk/media-5144/tlacov ... ty-obcanom

ahojte
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

mne bezne meska stk ek tyzden nic sa nedeje zatial ale zase ten nas zakon moze do 2 rokov poslat pokutu.znamemu prisla pokuta za neplatnu stk ek za ----jeden den----.dalsi expert nema stk ek 7 mesiacov auto je este mimo krajiny a dodnes nic tak je to divne ako to posielaju.

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: dodik13 a 14 neregistrovaných