Audi a6 2013 BiTDI 230kw vs a6 facelift 10/2014 200kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

drobisk
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 29.07.2009 10:21
Zdieľať na Facebook

Audi a6 2013 BiTDI 230kw vs a6 facelift 10/2014 200kw

Príspevok od používateľa drobisk »

Ahojte,
kedze som zatial vzdy mal BMW a prvy krat rozmyslam nad audi a moc sa do nich nevyznam chcel by som sa spytat na zasadne rozdiely pripadne odporucenia ktora volba z popisu aut by bola lepsia, pripadne nedostatky typov tychto modelov aut. Ci starsi model a6 biturba rok 2013, ktory ma laka viac vdaka vylepsenemu zvuku motora, alebo za taku istu cenu viac menej uz faceliftovu 1 turbovu 200kw a6.
Dakujem za rady
VW Golf Combi IV 1,9 TDI PD 85kw + chip
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Ja osobne som vždy išiel do faceliftu. Ak teraz máš Golf IV a plánuješ 4 ročnú A6-ku, tak je to dosť brutálny skok a dúfam, že si zmierený aj s tým, že servis a údržba budú niekde inde čo sa financií týka :)

Najlepšie je sa previezť v obidvoch a rozhodnúť sa.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
drobisk
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 29.07.2009 10:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drobisk »

Prepac ten podpis je velmi stary a neviem ho zmenit teraz mam uz 3 roky BMW F10 530d, takze nieco podobne mam za sebou aj ked do servisu tohto auta som nedal skoro nic predpokladam ze nic velke by sa nemuselo stat ani pri dalsom aute kedze vyberam max najazd km 90 000. Tu ma este napada otazka ako je to so zarukou pri audi lebo pri BMW som si bral vzdy v zaruke kde bolo do 100 000km a 5 rokov servis v ramci zaruky, ma aj audi nieco podobne a bude to platit aj pri kupe auta z nemecka?
VW Golf Combi IV 1,9 TDI PD 85kw + chip
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných