Aktuálne akcie predajcov vozidiel

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
bompar666@azet.sk
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 09.05.2018 06:48
Zdieľať na Facebook

Aktuálne akcie predajcov vozidiel

Príspevok od používateľa bompar666@azet.sk »

Viete mi prosím pomôcť .
Asi každá automobilka má aspoň raz za rok určitú výraznu akciu na autá . Peugeot má 7dni , Opel24 hodín alebo Opel 500 ... Môžete mi dať vedieť aké akcie poznáte od iných automobiliek. Ďakujem :2f93:
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

skoda ma pocas MS v hokeji
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Akcia? To este niekto v nieco take veri? Len tak skusme ze takych chytrych je viac,asi sa pred Oplom pobiju ked davaju za polovicu ....
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Tie akcie su skor na vybavu ale aj to je taky ****
Chod do predajne a popytaj sa na auto co chces. Pokial beres za cash (bez uveru) tak ti vedia dat dost dole z katalogovej ceny. Pripadne si pobehaj aj ine predajne (tz. zapadne svk, stredne svk) niekedy sa oplati kupovat aj v susednom state. (Taky Superb napr. v Rumunsku je pri plnej vybave asi o 5.000€ lacnejsi ako u Nas a to je uz na zvazenie)
Ja som mal 30% zlavu z cennikovej ceny napr.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Najlepšia akcia, bola spomenutá v sitcome "MAFSTORY"

a znie : Akcia na pizzu ananasovú ZADARMO v čase od 10:00 do 10:10 :40bd: :40bd: :40bd:
LPGmaniak
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 02.10.2011 22:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LPGmaniak »

tomket11 napísal:Tie akcie su skor na vybavu ale aj to je taky ****
Chod do predajne a popytaj sa na auto co chces. Pokial beres za cash (bez uveru) tak ti vedia dat dost dole z katalogovej ceny. Pripadne si pobehaj aj ine predajne (tz. zapadne svk, stredne svk) niekedy sa oplati kupovat aj v susednom state. (Taky Superb napr. v Rumunsku je pri plnej vybave asi o 5.000€ lacnejsi ako u Nas a to je uz na zvazenie)
Ja som mal 30% zlavu z cennikovej ceny napr.
toto by ma zaujimalo, pohybujem sa v tejto brandzi. preco by pri platbe na cash mala byt zlava, preco to vacsina ludi ocakava? :)


zlavy z cennikovej ceny. ano lebo cennikove ceny su nadstrelene, kazdy zakaznik ma automaticky narok na nejaku zlavu, lebo sa to dobre predava, vacsina znaciek ma celorocnu "akciu" a kazdy ma potom asi pocit ze ziskal zlavu z cennikovej ceny :D za cennikovu cenu asi nikto nikdy auto nekupil ani nekupi
Fofro
Príspevky: 816
Dátum registrácie: 08.12.2009 05:57
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fofro »

Na jednom českom fóre ma zaujala téma zliav od predajcu ... hošani sa tam odbavovali nad svojou vyčúranosťou, ako ohli predajcu a aké megalomanské zľavy dokázali vysomrovať ... jednalo sa o vaňu do kufra, vôňu do auta, rohože s logom, a pod. V porovnaní s cenou auta halierové záležitosti, ale úspech sa počíta s akýmkoľvek efektom, aj minimálnym.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

doba kesu je stale ? do 5000 vezmu a take auto nove neni ;-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Matulkoo
Príspevky: 201
Dátum registrácie: 27.02.2012 12:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Matulkoo »

bajo bolo to zjavne myslene stylom mam na ucte prevediem, ziadne schvalovacky leasingu ci ineho uveru

A ano aj cashu... do 15 tis.í ako fyzicka osoba zoberies a vlozis na ucet predavajuceho ak sa jedna o PO co pri novom aute vo väcsine, uplna bezna prax pri predaji aj dnes

Nechapem preco z toho treba robit vedu ze "doba cashu" , najprv si nastuduj zakon ktory obmedzuje hotovostne pohyby a nezovseobecnuj FO a PO lebo miesas hrusky s jablkami :41c2:
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Doba cashu ... s hotovostou si u predajcov skor na smiech...cerveny koberec roztiahnu ked beries na uver s co " najvyhodnejsimi" podmienkami
elauato
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elauato »

Vklad na účet nie je hotovostná platba, takže na účet môže vložiť občan/firma kľudne aj milión.

Inak práveže pre leasingoch/úveroch sa kedysi dávali väčšie zľavy, lebo provízia za sprostredkovanie fin. služieb.
Matulkoo napísal:bajo bolo to zjavne myslene stylom mam na ucte prevediem, ziadne schvalovacky leasingu ci ineho uveru

A ano aj cashu... do 15 tis.í ako fyzicka osoba zoberies a vlozis na ucet predavajuceho ak sa jedna o PO co pri novom aute vo väcsine, uplna bezna prax pri predaji aj dnes

Nechapem preco z toho treba robit vedu ze "doba cashu" , najprv si nastuduj zakon ktory obmedzuje hotovostne pohyby a nezovseobecnuj FO a PO lebo miesas hrusky s jablkami :41c2:
LaaPaa
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 19.10.2011 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LaaPaa »

Tiež sa pohybujem v tejto brandži a momentálne akcie sú vždy komunikované cez médiá alebo si treba aspoň pozrieť stránky importéra - zaberie to rovnaký čas ako to napísať sem.

Celé toto hnanie sa za zľavami na nových autách nechápem, človek príde na predajňu v aute nikdy nesedel, nevie akú chce výbavu, motor, doplnky ale hneď vie že musí dostať zľavu lebo pan táta od susedov dostal dolu z ceny 6%.

To aj dakam do Tesca prídete, naložíte plný košík a pri kase poviete, že okej ja si ten nákup asi vezmem koľko mi tam dáte zľavu?

Ale k veci - ŠKODA má momentálne výbavovú edíciu EXTRA s bonusom až do 1.700€ s DPH. Pri klasických výbavách je možné uplatniť odkupný bonus, dať auto na protihodnotu, uplatniť si zľavu na ZŤP a podobne. Ako sa hovorí žiadna zľava nie je zadarmo a vždy musí byť niečím podmienená. Toto sa vzťahuje hlavne na jazdené autá, kde volajúci na inzerát bez obhliadky auta chce určitú sumu dať dolu pretože..preto.
LPGmaniak
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 02.10.2011 22:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LPGmaniak »

aha tak vieme v akej znacke pracujes :D

ZTP zlavu ma snad kazda znacka. bonus tiez. zvacsa sa rozne zlavy nekombinuju


inak ohladom jazdenych aut ma dojima (nerobim s jazdenymi ale kolegovia rozpravaju) ako pride klient, a zacne hladat skrabance, a vitazoslavne ich predajcovi ukazuje :D pretoze si mysli ze za kazdy najdeny skrabanec je tam zlava (to niektori aj nahlas povedia!)

samozrejme oderky, nedostatky aut u nas predajca komunikuje zakaznikovi, a cena je stanovena s ohladom na nedostatky auta..neviem preco si zakaznici myslia, ze tie skrabance si doteraz nikto na tych autach nevsimol :D
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Firma, pre ktorú pracujem nám poskytuje momentálne takyto benefit. Ak si kúpim konkrétny model istej juhokórejskej značky, v konkrétnej výbave, konkrétny motor, dostanem zľavu 3 percenta, po prepočte to robí niečo vyše 600€.

Stále je možnosť zľavy a nikdy nepochopím ten lutostivy postoj predajcov, keď siahajú zo svojej provízie pri zľave.

Keď som kupoval nové auto, obvolal som okolite auto salóny a priamo som sa pýtal, prečo by som mal auto vziať u nich.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
dalimaly
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 12.05.2016 17:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dalimaly »

kolko % dole, alebo čiastku má škoda počas MS v hokeji?
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 35 neregistrovaných