Kúpa Passat

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

isteze.


"na bls motor stojí nový cca 350e to nieje také strašné ako u novších áut... "


nie, nestoji. 350 eur stoja tie polsko-cinske nahrady ktore VOBEC nefunguju a prinesu len viac problemov. Nic nevyriesia, nemaju v sebe vzacne kovy ktore su nutne na tie chemicke reakcie atd.

Nerob to. Nesnaz sa kupit lacny neznackovy DPF. Rady zazneli jednoznacne - najdi 1.9tdi 77/85/96kW, 85 a 96 boli vzdy bez filtrov a jazdia PARADNE (96kW chodi rovnako ako 103kW 2.0tdi s DPFkom ked je v perfektnom stave). 77cky myslim boli aj nejake s filtrami, a ak nahodou mam pravdu tak ich bolo sialene sialene malo a 77kW verzia bez DPF je jednoznacne najspolahlivejsia verzia proste preto lebo technika je najmenej vyhonena.

A pokial nie si brat Arriho Vattanena, pripadne bratranec Miška Šumachera alebo si aspon nepodaval gola sadu Kenovi Blockovi v garazi, bez najmensich problemov ta 77cka odvezie na kraj sveta ked budes potrebovat.
peto843
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 21.08.2012 07:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto843 »

Ďakujem za rady. Mám vo výhľade 2009 1.9 77kw bluemotion sportline zajtra ho idem pozrieť. Načo si mám dávať najväčší pozor pri obhliadke? (Predtým som vlastnil predovšetkým LPG tak sa neviem veľmi obracať ohľadne naftakov)
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Zaplatit človeku za obhliadku, najlepšie machanikovi, ktory Ti to auto bude servisovat. Nafta býva zradná, ľahko sa môžeš popáliť.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
stefanecpeter
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 15.02.2010 19:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stefanecpeter »

Ja som mal golfa s dpf a nebol s nim ziaden problem ani pri 200 000km.Kod bls.Vsade sa pise o skrutkach na ojnici a strasia s dpf.Kazde nove auto ma dpf a to uz nikomu nevadi ale ked ide o 10 rocne auto tak je to strasiak.Skor by mi vadila korozia na vw autach.Ale napriek tomu ze je auto na podbehoch derave sa da aj desat rocny golf predat za 6000 euro.A to je moJa skusenost.Motoricky super a raketa po čipovani a kasna ako rešeto.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných