Seat Alhambra 1.9TDI 66Kw 1999 - smerovky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

KristianKikoStaubert
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 12.05.2018 22:58
Zdieľať na Facebook

Seat Alhambra 1.9TDI 66Kw 1999 - smerovky

Príspevok od používateľa KristianKikoStaubert »

Zdravým vás takže mám už 2 tíždne problém zo smerovkami na seat alhambra 1.9TDI r.v.1999 a ne blikajú mi a ani mi dokonca neukazuje ich na tachometri ani nečakajú nič nefungujú vôbec a neviem čo stím a keď som si rozobral palubovku aby som sa dostal k relátka tak som tam našiel všelijaké relátka len nenašiel som rele prerušovania smeroviek a ja nemám na výstražné svetlá zvlášť tlačítko ja mám obe páčky a výstrašný trojuholnýk do kopí a teraz mi nefunguje: Nepodrží mi diaľkové vetlá a nefungujú mi všetky smerovky dokonca ani i nič nečaká a kontrolka ľavej a pravej smerovky ani nefunguje a stierače fungujú len v polohe tri a nefunguje mi ani centrál ale to predpokladám že nejde kôli tomu že mi nejdu výstražné svetlá. Ľudia nemal tu nie kdo takýto problém že by ste mi vedeli pomôcť lebo už neviem čo mám robiť :41c2:
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Podla toho co pises to len tak skusim ze mozno ti vyhorela packa na prepinanie tlmene a dialkove a tym padom ti nejdu ani smerovky. Central som teraz riesil ale na galaxy.....moze tam byt viacero veci.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
undertaker007
Príspevky: 257
Dátum registrácie: 01.05.2013 11:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa undertaker007 »

@bjbbobek ja ťa obdivujem, že si bol ochotný reagovať...

Dnešní ľudia majú gramatiku úplne v riti.
Tvrdky mi až oči vypichli.
Celý jeho príspevok je tvorený dvoma vetami, z toho tá prvá, popisujúca problém, je na 6 riadkov.
Okrem toho, že sa to mizerne číta a tým prípadnému pomáhajúcemu sťažuje prácu a úplne ho to znechucuje, tak po druhom prečítaní aj tak zistí, že sa vôbec nič nedozvedel, lebo celé je to len dva krát zopakovaná omáčka a nič dôležité...
Čiarky sa už dnes asi ani nevyučujú.
Katastrofa...


@KristianKikoStaubert
Povedzme, že by som mal záujem reagovať.
Čo, prosím ťa, znamená toto?:
KristianKikoStaubert napísal:ani nečakajú
KristianKikoStaubert napísal:dokonca ani i nič nečaká
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných