Hľadám dobrého mechanika na MB

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

intro
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 11.11.2005 13:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa intro »

1806miso napísal:Zdravim pani,
nechcem zakladat novu temu tak som sa votrel sem.
Mam 500SL R129, super auto, za posledne dva roky som menil len olej a filtre lebo vsetko funguovalo super aj nadalej funguje avšak rad by som chcel nejakeho odbornika aby zatial neviditelne problemy odstranil v zarodku, obzvlast co sa tyka elektriky lebo minule mi vypadli spotrebice( zrkadla, vyhrev sedadiel a nastavenie volantu) ale v poistkach som vadu nenasiel.
Najlahsie a sice aj najdrahsie je to dat do autorizovaneho servisu ale tam s kvalitou moc nepochodim hlavne ked som pocul tragikomicke pribehy mojich známich, obzvlast S takym zriedkavym modelom ako je R129.
Este som rozmyslal do autorizovneho servisu v rakusku, nedaleko BA ale zas tam sa bojim tej ceny.
Diky za rady
...takisto sa pripajam. mam 18 a 16 rocne MB a chodil som do autorizovaneho servisu, pribehov mam veru plno a o dalsie nestojim.
Najde sa nejaky sikovny mechanik na W163, 270cdi a 430? BA a okolie. Najlepsie mechanik co pracuje v autorizovanom servise....ak ano poprosim o SS, dakujem.
andy220
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 25.12.2013 10:33
Zdieľať na Facebook

Co je s Cvirom?

Príspevok od používateľa andy220 »

Pani neviete co sa stalo s Cvirom? Zmizli mi od neho vsetky prispevky, jeho nik cviro123 na neho neexistuje na tomto fore. Diky za info.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Mám obavu že sa s fórom rozlúčil,nie som jeho hovorca,vymenili sme si okolo toho pár viet.Aby som to neskresloval...niečo v zmysle že ...stačilo ! Má na to právo,ja tiež čoraz viac fungujem na iných fórach ktoré sú menej demokratické ale zato odborné,a on tiež.Myslím že mínusov bolo príliš vela a plusov nič,to dozreje ako banány a stačilo !
andy220
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 25.12.2013 10:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy220 »

Pani a je to dalsi expert na elektroniku a hlavne common rail mercedesy?Poradite mi niekoho na Mercedes diesely? U Cvira som bol v Kosiciach, viem kde mal dielnu u kamosa. Vzdy som mu zaplatil dobre co ci povedal a nechapem,ze kvoli dementom to tu zabalil. Co ma serrre najviac,ze mi zmizli aj cenne prispevky co sme riesili problemy kolko mojho CDI200 s tym ako zrusil nik na fore. nic idem pisat adminovi, nech mi aspon vrati nase vymenene prispevky s Cvirom. Cest jeho pamiatke!
milan209
Príspevky: 256
Dátum registrácie: 04.12.2008 14:26
Zdieľať na Facebook

Servis MB Žilina.

Príspevok od používateľa milan209 »

Nejaký servisák na MB v Žiline?

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných