Nefungujuca mýtna jednotka

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
partizansk
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 04.03.2018 10:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa partizansk »

Pokiaľ sa bavíme o Slovenskej OBU jednotke, tak vždy pri každom probléme (jednotka nepípa, nesvieti, nedá sa nastaviť správny počet náprav...) sa jednotka vzala na KONTAKTNÉ miesto (teda ku prevádzkovateľovi emýta na Slovensku, sú v každom krajskom meste) a spísala sa reklamácia. Nie je toho, kto by ma donútil platiť pokutu za výrobok, ktorý je v záruke a ja som ho žiadnym svojim neodborným zásahom nepokazil.

Zoznam kontaktných miest tu:

https://www.emyto.sk/sk/node/526?t=358
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

šak ti píše že reklamuješ, akú pokutu?
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

ale on ti radí predsa ísť priamo k prevádzkovateľovi a nie na slovnaft... problém je tam zavolať?
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Volať na telefón uvedený na mytnej jednotke. Žiadne na slovnafte! To sa budeš o operácii slepého čreva s portášom v špitály? Ak mám problém ihneď z kabíny kdekoľvek na ceste sk volám na centrálu mýto sk 02/351 111 11. Tam mi vždy poradia. Ak mýtna jednotka signalizuje problém stojím, není boha platiť pokutu. Raz som zaplatil 50€ za nízky kredit. Ale ináč výpalnícke metódy mýto sk.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

lubos zimovcak napísal:Na najbližší cesmad mam cca 70 km,. T.číslo nie je.
Mýto mi max dá kód, ktorým môžem zájsť max na najbližšiu cerpacku...
Jednotka je aktívna, ale nefunguje :40bd:, boha, keby to nebolo na porazenie, tak Kocúrkovo suviks...
02/351 111 11 volaj nadávaj im.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Zabaliť ju kuxvu jednu do alobalu a na cesmade otrepat o stôl. Inak nevybavis nič, a treba sa im vyhrozit médiami hnoj, narkóze.
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Mne sa nedávno na firemnom aute najskôr mýtna jednotka rozpípala, potom všetko zhaslo a zostal svietiť na červeno len trojuholník.Zašiel som na OMV pumpy pani ju odskúšala, vypísala nejaké tlačivo ktoré som podpísal dala mi druhú jednotku a bolo to za cca 15 minút vyriešené, ešte aj kredit bol prevedený na tú novú.A to mala asi päť rokov.Podľa mňa by to malo takto fungovať preto sa divím že s tým máš také problémy.
CODE
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 18.12.2008 18:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa CODE »

Ahoj
Mal som podobný problém.
Mýtnu jednotku som vybavil v PD a nahodil som ju v Senci do nového ťahača.Samozrejme nešla.Tak som išiel na pumpu,presne ako ty ,pokuta,pokuta,pokuta.
Našťastie ja som mal len zlomený napajací kabel na vstupe do mýtnej jednotky,ako je ten PIN.
pajtyi
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

V tomto neviem pomoct ale napisem skusenost.Predal som tahac odovzdal mytnu jednotku a bolo mi oznamene ze tam mam viac ako 100eur kreditu ze tak mi to nemozu vratit v hotovosti ale ze skytol mi to posle na ucet.Uz 3mesiace cakam a este stale sa neracia poslat.Ale hlavne ze keby clovek presiel co i len kilometer bez kreditu tak by ho dobre ze nie odstrelili.Vsetko je v tejto republike na hlavu postavene.
Milan815
Príspevky: 129
Dátum registrácie: 04.10.2010 18:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Milan815 »

Ten Skytoll to ma dobre osetrene.Za vsetko pokuta..Ludia co robia na miestach myta maju prikazom pri odovzdavani jednotiek od nadriadenych za vsetko davat pokuty-poskriabana jednotka,znecistena,zlomeny kabel,prisavky na sklo postracane,vypalena poistka.Hlavne ze za minuly rok vybrali na myte 200 000 000 eur a statu ide 30% ostatne cista ryza.A tusim sa Skytoll chysta prevadzkovat myto v Cechach.Maju sa na co tesit nasi cesky bratia a samozrejme aj nasi dopravcovia kedze tranzituju na zapad ked im spoplatnia aj chodnik do lesa.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

zaplatenim pokuty sa rozumie ze suhlasis s priestupkom a uz nikto sa tym nebude zaoberat.ak ti suri s tym jazdit na di ziadost o nove spz stare odovzdas dovod udas ze chces proste nove.dostanes novu mytnu skrinku a jazdis dalej.a ten bordel nechaj nech sa sam vyriesi.ked si to vyriesia potom si budes ziadat zaplatit nove vydaje za nove myto a spz.
lorry
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 17.12.2007 15:38
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorry »

Ja som isiel s kreditom asi 2eura do minusu, pretoze na pumpe nemali elektriku a dobil som az na dalsej, kde som zaplatil aj pokutu cca 10eur a myslel som ze je vsetko ok. Asi po mesiaci mi dosla pokuta z okresneho uradu 1500eur..... to sa moze stat iba v tomto mafianskom state ...za 2eura = 1500e pokuta !!!!
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Zachvilu nebude vodicov co ich ten cely bordel bude bavit.A ja sa tiez na to uz chcem teraz v auguste vybodnut.Vsade len platit a vyplata na urovni upratovacky.A kazdy sa len pokutami vyhraza.Pridu srbi alebo rumuni a ty nech si jazdia aj 25 hodin denne.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

christiane napísal:Pridu srbi alebo rumuni a ty nech si jazdia aj 25 hodin denne.
a do 3 rokov tu mame aj ich cele familie usadene a kde rumun,srb bude robit a zena + 5 deti bude zivit socialka.takto to funguje v celej eu.potom budes platit este vacsie dane.
encore16V
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 05.07.2011 13:48
Bydlisko: Bazmek City Nad Hornadom
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa encore16V »

lubos ako pokracujes? Nesom trucker ale zaujima ma ta situacia.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: uwa0910493017 a 40 neregistrovaných