Fiat Freemont 2014 , 2,0 diesel 125kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

mp3turbo napísal:ale prdlajz, so ziadnym LandRoverom to netreba porovnavat. Ved sa na ten Fríímont len pozrite. Male dvierka, utlacene vnutri, neviem si predstavit ze existuje nieco mensie.

Alebo uz sme zmagoreni z reklamy ? Rodinna Kija Venga ? To je pre aku rodinu, vymretu ? Ved tam sa styria ludia proste nemozu vojst a ani telefony si neodlozia do "batozinoveho priestoru".
S tou vengou si zabil... :40bd: mam Sportage a je to male taktiež... :d :D
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Tak trosku nechapem kritiku co sa tyka miesta vnutri. Co potom auta ako BMW X5,Audi Q5 atd. ?
V Kodiaqu je toho miesta vzadu este podstatne menej...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ked je niekde miesta este menej, tak je to este mensie auto.


Inak myslis tie najmodernejsie STVORkolky ktore polovicu pohonu nepouzivaju ked je najviac treba ?

https://www.youtube.com/watch?v=TRzD0l8JE4k
https://www.youtube.com/watch?v=HvqQuC_8VrM
https://youtu.be/PZxBbLEBNa4?t=234

tak ano, to su uplne paradne masiny. Za nejakych 65.000 zdaleka bez maximalnej vybavy, co by si chcel.

https://youtu.be/PZxBbLEBNa4?t=824

sialenost za tie prachy... V poslednej dekade vyrobcovia musia vyrezavat predne sedacky aby si ludia vzadu mali kam strcit kolienka.

No, asi som z inej skoly. Dufam ze mi nikto nechcete povedat ze hento je VELKE. Snad este mame nejake zvysky sudnosti.
Pri najlepsej snahe to mozem hodnotit slovnym spojenim "LEN TAK TAK", skor by som naznacil ze "hanba za tie prachy".

Martin, ci sa to oplati kupit... oplati. Vela aut ktore nove stali 30.000+ eur budu mat takyto najazd. Tieto posledne verzie dvojlitrovych motorov nemaju problem so 150k km, semtam nejaky vstrekovac, nejaka spojka, dieslove päťboje ale to je bez ohladu na znacku - taka je technologia vseobecne.

Ked sa ti masina paci, kludne si ju kup. Nekazi sa inak ako konkurencia ktora moze byt nasobne drahsia. Co tu zazneli problemy s brzdami a podobne, to je nejaky specialny izolovany cirkus, urcite sa to nestava bezne - aha, na internete najdes vylevy nestastnika co mal problemy s Q7 a nenastavitelnou geometriou a brzdami. A to je trosicku ina danova kategoria nez Freemont.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Heh, Rasto je krpec :4090: , pohladaj recenzie od poliaka Zachara (autocentrum.pl), ten chlapec ma 2 metre :40bd:
Inak, jeho recenzie su podla mna take kompletnejsie aspon z uzivatelskeho hladiska.
A Freemont 3.6 na LPG? No, ta 40 litrova nadrz, to ako by tam ani nebola. Kazdych 300 km hladat LPG stanicu je dost nemile.
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

kamarat to mal ako sluzobne dost dlho, co vravel tak absolutne nevyhovujuce ako rodinne auto, zvonka velka krava, vnutri miesta malo.....amerika prebrandovana pre eu trh
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Kazdy ma inu predstavu o tom, co je velke a co nie. Este nedavno panovala mienka, ze fabia combi je rodinny ideal....

A ako som pisal, ten Fiat je cca to iste ako X5, ci Q5, ba podstatne viac, nez Kodiak...
Takze ak niekto povie, ze Freemont je maly, tak predpokladam, ze ma doma minimalne Q7 ci podobneho mastodonta, alebo dake velke MPV.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Este nedavno panovala mienka, ze fabia combi je rodinny ideal....

no vidis ake blbosti ludia natrepu.
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Na rozdiel od áut, ktoré vyzerajú ako chladnička na kolesách, Freemont má šmrnc.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
martin1733
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 05.03.2011 12:05
Zdieľať na Facebook

Dakujem za komentáre

Príspevok od používateľa martin1733 »

Mal som možnosť vyskušat kiu sportage hyundai ix35 a ine ale z mojou vyskou 188cm sa v nich zle sedí skoro búcham hlavu o strop a freemont je premna normal v pohode sedim. A pači sa mi aj sučiastky nie sú až take drahé este raz dakujem všetkym
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Nie je to ani malé ani veľké. Aktuálne je to skor o niečo väčšie SUV ako je priemer. Kolega to má 7 miestne (má 5 detí) , pred tým mal Mitsu Outlander a ten je o dosť menší. 1,9 diesel úplne stačí. Problém je menič automatu, ktorý je zbytočne malý a nevie preniesť Nm motora ako by sa patrilo. Nechápem to, ale už som sa mnohokrát stretol s poddimenzovaním meniča. Sám som mal Discovery kde som origo menič menil sa väčší. S man. prevodovkou ten motor jazdí úplne normálne. Nie je to raketa no nežerie to veľa a nie je to ani zďaleka brzda na ceste. A že by v tom bolo málo miesta to je vec pohladu. Podľa toho s čím to porovnávame.

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní