Škoda Octavia RS 135kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

smej0191
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 28.06.2007 07:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smej0191 »

zaleží koľko ho tam pri výmene dali, ale tato generácia motorov ma zväčša určitú spotrebu aj oleja
karci123
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 20.05.2010 11:27
Bydlisko: KE - okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karci123 »

Napisal som tu pred chvilou dlhsi prispevok ale akosi sa stratil. tak v skratke.....
Mam CUPA rv.2016, dostal som rocne auto, 2x som dolieval 3-4dc za pol roka. Od vtedy je rok pokoj. Nie celkom rozumiem preco, autom jazdim vo vselijakych rezimoch, vacsinou pokojne ale obcas aj svizne.
Ze je pokoj sa tesim lebo som si myslel ze to bude zrat viac oleja ako Trabant. Co som cital tak zalezi od kusu ako sa podarilo vyrobit.
Je to smutne lebo mal som 3 francuzov doma a ziaden olej nepytal medzi intervalmi a tiez dostali obcas do tela. Skoro podla hesla: "Redline once a day, keeps the mechanic away" ....akurat nie az po ten redline:-D
janicekk
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 21.11.2008 22:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janicekk »

Tak ako pisu chalani nadomnou, mohli doliat malo. V kazdom pripade tie 2.0 tdi 135kw beru olej od novoty. Co mam ja znamych tak pravidelne dolievaju az liter na 15.000km. Potvrdene aj technikom v skodovke. Malo je tych motorov ktore vydrzia od vymeny do vymeny bez dolievania.
andro1
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 02.11.2008 14:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andro1 »

Mozem potvrdit, kamarat vlastnil Octavia RS 2014, 1lietr/asi8000km, auto kupil ked malo 40.000km..Mozno su citlive na zabeh, lebo ten manager co ho mal pred nim ho urcite nesetril...problem vyriesili za neho zloedeji....teraz ma ten isty motor,ale v automate a neberie ani kvapku..

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných