Audi A4 B6 , 1.9 tdi - klimatizácia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

krtek
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 06.06.2017 21:03
Zdieľať na Facebook

Audi A4 B6 , 1.9 tdi - klimatizácia

Príspevok od používateľa krtek »

Zdravím od včera mám problém s klímou. Včera som ju mal pustenú, všetko išlo ako má a jak som sa chvílku hrabal v kufri zrazu nič. Iba teplý vzduch. Potom mi to na chvílku išlo a aj dnes ráno a ako som ju vypol a neskôr zapol zasa nič. Kompresor mám úplne nový, naplnená je a neuniká nikde. Čo by to mohlo byť???
m...
Príspevky: 252
Dátum registrácie: 25.05.2009 08:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m... »

vetraky na chladicoch spusta?
krtek
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 06.06.2017 21:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krtek »

Áno spúšťa
m...
Príspevky: 252
Dátum registrácie: 25.05.2009 08:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m... »

tak to by bolo treba diagnostiku a pozerat tlak. ak je nizky tak ju nezapne, ak klimu pretlakuje a je vysoky tak ju vypne pokial tlak neklesne. co vsetko bolo este menene? vysusac? expanzny ventil?
krtek
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 06.06.2017 21:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krtek »

Iba kompresor a chladivo bolo menené. Nemám tu akurát kamaráta s diagnostikou a platit sa mi za to nechce zbytočne tak zatial sa aspoň informačne pýtam že na čo sa mám pripraviť.
krtek
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 06.06.2017 21:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krtek »

Mám na diagnostike ze krokovy motor klapky teploty lava a prava strana a snimac polohy- lava regulacna klapka teploty. Co to moze byt? poistky su ok
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

No sak tam ti priamo vypisalo, ktore motorceky su zle, ci teda klapky... Napisalo ti aj jecjich oznacenie... Daj do google a najdes jejich umiestnenie.
A ked bolo na diagnostike, tak sa mal urobit aj test akcnych clenov a tiez pozriet ako idu tlaky...
A kedze tam mas climatronic, tak mozes si pohladat nieco o "hidden menu".
krtek
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 06.06.2017 21:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krtek »

A ako sa dostanem do hidden menu na a4 b6? Viem ako na b5 aj na a6 ale na a4 b6 som to nikde nenasiel.. a nestava sa ze odide aj lava aj prava naraz a robil som to na rychlo tak som to neskusal pozerat.. ale docital som sa ze par ludi vyresetovalo cez vag na tovarenske nastavenia a odvtedy nemaju problem.. tak to sa chystam skusit
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Nie je jednoduchšie, dať to odborníkovy?
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Otazka---prečo bol kompresor vymeneny?Použiť alebo nový?Pred vymenou bol spraveny preplach systému?
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných