Konzervácia pneu po sezóne

Vaše skúsenosti, rady ktorým sa vyhnúť, odporúčania ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marikapu
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 29.11.2011 12:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marikapu »

Keby si videl bočnice mojich (xx97) pneu tak zmeníš názor :d :D a dezén tak tvrdý že sa už nederú, väčšinou utrhne kordy a vtedy mením za ďalšiu starú
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Jazdim 30 rokov a v živote som nič moc neriešil a neprežíval okolo auta , na zimu letné do garáže alebo pivnice a na leto zas naopak pred nahodením dofúkať max tak pozreť dezém či tam nieje niečo vrazené čo tam nepatrí a to je celá moja údržba. Auto má slúžiť majiteľovi nie naopak. A mám tiež pocite že je celkom šumafuk či tie kola ak sú obuté na diskoch a nafúkané stoja dakde v kúte opreté o stenu alebo ležia na sebe . Hlavne že sa rieši v článkoch a múdrich radách furt dokola aby na ne pri uskladnení nepražilo slnko alebo neboli vo vlhku ...a čo na aute pri používaní? Tam to nik nerieši cez zimu bordel posyp z cesty ,cez leto slnko teplo.... Niekedy je lepšie nič nečítať lebo človek by nevystrčil nos z baráku.
jojtik
Príspevky: 115
Dátum registrácie: 02.03.2011 15:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jojtik »

Chlapi neblbnite s tou prehnanou starostlivostou o gumy. Akoze uskladnit v suchu, bez priameho sln. svetla a umyte-ano, ale nejake mastičky a pootacanie co pomaly tyzden...tak to radsej investovat do vonavych stromcekov a tepovania zaprdenych sedaciek.

Návrat na "Pneumatiky - disky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných