Ďakujem

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

PatrolGR
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 01.10.2008 18:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PatrolGR »

Je to urcite neprijemne, ale nerob si z toho take obavy. Zodpovedny je prave majitel, ktory predal auto v exekucii, nakolko nemozes nakladat s blokovanym majetkom, cize ho v prvom rade nemal predat. TK/EK taktiez pada na neho, respektive mozete si to posuvat vzhladom na predaj, ale asi budu brat na zodpovednost stale majitela zapisaneho v TP. V tomto pripade by som si s tym nelamal hlavu, ak ta budu obtazovat, zmen cislo, ak pridu osobne, zavolaj policiu...
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

a co ty stým? ty s tým nic nemas.... vobec nikomu nic nevysveluj zblokuj ho udaj ho za obtazovanie
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Žádny problém žádne stresy...on je majiteľ na papieri a teda zodpovedný je on sám ....Aj keď teda skorej nezodpovedný ale tých je v tomto prípade viac vrátane teba a tvojho kamaráta lebo takto sa veci neriešia ale mladosť pochabosť . Aj ja som predal auto bez prepisu kamarátovmu švagrovi a abolo s tým po troch rokoch dosť opletačiek vyradiť ho z evidencie ale napokon sa ešte dajako dalo lebo sa písal vtedy rok 2002. Ale neboj nestresuj, max tak budeš musieť ísť vypovedať na policiu a to je celé.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Ked som bol mladsi myslel som si ze na jedneho blbca pripada 9 normalnych. Uz som starsi a aj ten pomer sa obratil....
Od cigana nekupujem,ciganovi nepredavam,radsej hodim do kosa.
Za dalsie,tiez mas maslo na hlave lebo takto sa to jednoducho nerobi. Tiez si nic neprihlasil,neodhlasil, tiez ti auto len tak akosi pomedzi prsty preslo ze.... Ako prislo tak odislo a teraz co?
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ciganom sa vyhni oblukom a o nic podstatne v zivote neprides, ale toto ta mali naucit doma :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Ja sa takových nejmíň cca štyridsaťpäť rokov držím hesla:keď sa hrám s dežom a so psom držim v ruke palicu. Ver tomu, vyrástol som na okraji mestečka, na ulici ktorá bolo asanačné pásmo,tz pripravené miesto k výstavbe nového sídliska. Časť ludí presťahovali do panelákov, čast čakala na vhodné nové byty v panelákoch. A do tých prázdnych domov nasťahovali komanderi cigošov, a odrazu mi/nám bol cigáň sused, uličiar. Takže ich móresy a zákernosti poznám od čias škôlkara.
Rada: cigáň sa Ťa musí báť, inak je na koni, a vyhráva nad Tebou, ako jeden Janko povedal: na cigáňa veľký bič a malý dvor. A za týmto si stojím, lebo slušných je už nula percent.
Žil so s nimi v susedstve, /o tri domy ďalej/ približne sedem rokov, a to bola škola života.
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

To myslíš vážne že si chcel kvôli vraku za 60 euro a nejakému cigáňovi spáchať samovraždu?????
alterego
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 02.10.2016 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alterego »

Ty si s cigáňom neuzavrel žiadnu zmluvu takže ti môže akurát tak fúkať práškový cukor do zadku. Ale sprostí sú všetci zúčastnení v tomto obchode storočia.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Re: Ano

Príspevok od používateľa trucker694 »

david-328333 napísal:Proste on mi stále vravel že auto malo väčšiu hodnotu nad 300 ee a že za to pôjdem do väzenia že som to predal atď a mňa to postupne úplne položilo až tak že teraz musím chodiť psychiat...
Chlapče hlavu hore, kto je tu v ringu v šiestom kole stav 6:1 to si Ty, deži je v srákotach, a vyvíja na Teba nátlak, sralo pozviechaj sa a uštedri mu posledné KO, podaj na neho tresne oznamenie za vyhražanie. A na cvokára zabudni, lebo sa z toho v živote nedostaneš!
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Daj sem spz na ten črep, a odkiaľ je ten mrokár. Stači mesto, ulicu a meno nie je potrebné.
alterego
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 02.10.2016 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alterego »

Len sa ty s nikým nebi, zbiješ de-bila a odsúdia ťa ako za normálneho. Všetko si pekne nahrávaj a hajde k policajtom podať trestné oznámenie za nebezpečné vyhrážanie nech si s ním ruky špinia oni.
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

david-328333 napísal:
trucker694 napísal:Daj sem spz na ten črep, a odkiaľ je ten mrokár. Stači mesto, ulicu a meno nie je potrebné.
ŠPZ nemám tu má on zapísaný v tej pokute o STK emisnú ale je z Dubovec a nejaký Malik
To nevieš špz od auta na ktorom si jazdil?
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

chlapce ty nevies nic o zivote naozaj, cigan sa bude bit iba na cigansku ferovku, teda minimalne 5 na jedneho :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

A ten tvoj akoze kamarat to auto prihlasil? Nie? Ta preco posepol debilovi tvoje meno a cislo? Ak on auto po kupe neprihlasil tak ty problem nemas, ty si len uzival co ti pozical a rovnako si pozical za odplatu dalej. Cely problem je na hlave cigana a tvojho kamarata.
Inak ani by ma nenapadlo ze takto moze auto putovat z ruky....
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Jo samovrazda koli autu?kamo klobuk dole.si ty normalny? bol si v nemocnici na liecenie? mne cele forum doporucuje psychiatriu ale ja sa citim v pohode.chlape ty si nic neurobil nekomunikuj s clovekom u mna normalne nehambi sa ak cierneho skunka nazves neger cigan od ktoreho si nic nekupil.ja ti zajtra zavolam ako vysetrovatel bankovej lupeze s autom ktore si mal a zlaknes sa?nic sa neboj ani vlasok ti nikto neskrivi.vsetko co sa ti zda divne je len odrb.

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných