Audi S4 B6 a plyn?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

amuelciatko
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 17.04.2018 10:57
Zdieľať na Facebook

Audi S4 B6 a plyn?

Príspevok od používateľa amuelciatko »


Cavte chalosi, prosim vas, chcel by som velmi velku radu. Rozhodol som sa kupit si Audi S4 B6 ale problem je v tom, ze je prerobena na plyn. Podla recenzii znacky plynu by to malo byt spolahlive a jazdit by to malo slusne ale obavam sa toho...chcel by som sa vas opytat ci to je velky risk a ci je to blbost.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Úvaha...má 209 tis km a robený velký servis.Žeby preto aby bol spokojný nový majiteľ ? Ak ho nepodozrievame že to všetko je iba preto aby bolo možné sa auta zbaviť,tak treba vychádzať z faktu,že nové orig. veci prémiovej značky teda toho veľa nevydržia.Plyn je báječná vec.Jednu to zakucká a tá prémiovka natrčí dlaň a nechcem vidieť ten smútok.Ak bol prvý majiteľ milionár,ty musíš byť ako druhý už miliardár.Toto sú autá ktoré rozumný človek majiteľovi nezávidí ale ľutuje ho
vsevetko
Príspevky: 974
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Popis inzerátu (11116562)
Pri 200 000 Km 08/2017 robený komplet servis, generálka motora a prevodovky. Nový orig. rozvod motora, všetky kladky, reťaze kupovaný v Audi Autonovo, Generálka oboch hláv motora - nové tesnenia Victor Reinz a audi, semeringy, leštené a pretesnené všetky ventily, nové hydroštely na vačky 2x, preleštené sanie, škrtiaca klapka, nové hadice, nový klíma kompresor v záruke atď. Menený olej v motore každých 15tis. Mobile 1 5W50, sportový vzduchový filter PiperCross Performance, ostatné filtre MANN, Vymenený olej v prevodovke pri 200tis. Audi ATF + orig. filter a tesnenie. Viac info telefonicky alebo SMS, len seriózny záujem !!!!!, žiadne výmeny, . Dodávam aj s komplet LPG systémom a nádržou, ktorý si môže majiteľ pripojiť - je oficiálne zapísaný v TP , nádrž LPG v rezerve na cca 350- 380 Km. ( ja som LPG po generálke motora nepripájal ). pre viac info telefonicky, sms alebo e-mail. Kontaktovať len v prípade vážneho záujmu !
Zaujala má len jedna veta °°ja som LPG po generálke motora nepripájal°°
amuelciatko
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 17.04.2018 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa amuelciatko »

ako to mam chapat? pretoze ja myslim konkretne tento inzerat https://www.autobazar.eu/audi-s4-avant- ... added=true
vsevetko
Príspevky: 974
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Ten popis z iného inzerátu som tu dal len ako príklad.

Ako to máš chápať? Chápať to máš asi takto, že ak by si ty bol majiteľom a natlačil do servisu káry pár tisíc €, kompletne obnovil motor prečo by si znova tam ten plyn nenamontoval. Skús trošku ponamáhať mozgové závity možno ti to dopne aj samému.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Jednoduché vysvetlenie...slovensko to sú tak dobrosrdečný a prajný ľudia,že zgenerálkujú auto za desné peniaze tesne pred predajom aj keď to ledva malo nabehaných km,len nech je kupujúci spokojný.
amuelciatko
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 17.04.2018 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa amuelciatko »

ano to ze je z ineho inzeratu som pochopil :D
A teda ku konkretnemu inzeratu, myslis ze je to sprostost? ze to bude kazive aj v pripade, ze to ICOM je jedna z tych drahych znaciek a recenzie ma slubne?
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

r2003 za 8700e ?
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
amuelciatko
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 17.04.2018 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa amuelciatko »

co je na tom divne? :D
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ked peniaze nejsu problem, tak nic...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Zadavateĺovi témy .

To auto si MOŽEŠ kupiť, ale len za predpokladu , že budeš mať znalého AUTO ELEKTRIKÁRA , priateĺa v telefone...

To je alfa a omega LPG systemov : ELEKTRIKA a riadenie celeho systemu.

Cela tato ponuka je mierne podozrivá ako píšu vyššie , ale ja by som to riskol, už len preto,že auto ma MT ...

MT - manual transmision
amuelciatko
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 17.04.2018 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa amuelciatko »

Ano hladal som auta vyslovene s Manualom, znameho mam ktory servisuje v auto-kelly ale najradsej by som bol ak to auto servis nebude velmi vyzadovat vsakze :3020:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ludia boží vy snáď máte problém s chápaním najjednoduchších vecí.To čo môže u nového auta ohurovať a tešiť,je u staršieho cesta do pekla.Auto ktoré má 5 x viac riadiacich jednotiek ako iné žiaroviek,kde každá jedna prkotina vyžaduje človeka ktorý veciam ozaj dobre rozumie je určite terno.V týchto autách je všetkého viac násobne,ibaže každá prkotina je OBROVSKÝ problém keď ho treba riešiť
Zistil to nedávno aj kamarát čo sa chcel zbaviť onakvého auta,a keď už to inak nešlo,skúsil to v áčkách.Vymazal som mu chyby,ale kadečo nešlo. Ani nie hodinu po odstavení do áčiek vedeli o úplne všetkých veciach ktoré nefungovali a taká bola aj ponuka na výkup.Zbytočne operoval že nejaký ohrev sedadla v lete netreba.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných