Auto na dlhšie cesty do 4500e

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nepochopil si podstatu. Ak by sme sa vrátili k odkazu predchádzajúcich generácií - tak tie autá jednoducho nepotrebujeme.Každý by sme si obrábali svoje.
Slovensko bola a aj by mala byť agrárna krajina , zásobáreň potravín strednej europy a kde je teraz??? Nádenníči na západné automobilky s čínskymi majitelmi. To ešte pred 80timi rokmi k nám rakušania choodili s prosíkom za maslom a krčahom mlieka.
Du blejt velebnosti. Načo nám budä státisíce vyrobených aut , keď si už ani chleba sami nedorobíme. Z hrdzavých kôp železa deti nenakrmiš.
Zadáveatelka špekuluje nad dochádzaním??? normálnejšie by bolo rozmýšlať ako riešiť zamestnanie bez dochádzky, aby namiesto precestovaného času sa venovala rodine. lol
A teraz sa môžete do mňa obuť :40bd: :40bd: :40bd:
Come on baby. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Specializacia prace priniesla nutnost presunu prac sil... ked nie su schopny v mieste lokalizacie firmy, tak si musia najst kusok dalej.... nie kazdy jozo fero a jano vie zastat poziciu..
bendikus87
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 17.04.2018 10:42
Bydlisko: banska bystrica
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bendikus87 »

povedzme si tak, malokto vie zarobit aj bez toho, aby sa nejak nacestoval. zvacsa je rad, ze donesie domov ako taku vyplatu

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], peterluca, tatkotom a 39 neregistrovaných