Problém so SMART Key

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mrs.smith1991
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 10.04.2018 02:33
Zdieľať na Facebook

Problém so SMART Key

Príspevok od používateľa mrs.smith1991 »

Dobrý deň chcela by som sa opýtať nakoľko neviem nájsť normálny auto servis v okruhu 50 km či mmate niekto podobnu skusenost ako ja
Od januára mám pokazene diaľkové ovládanie centrálneho uzamykanie auta .. mám 2 kľúče a nefunguje od januára ani jeden .. pamätám sa že mi odišla baterka v zime a ja som skúšala štartovať aj tak.. potom auto divne asi 2 minúty blikalo.a odvtedy mi central nefunguje..druhy kľúč som nikdy neskúšala.. baterky som menila mám pocit že sa musí znova nakodovat ...akebo je problém v riadiacej jednotke..ide.o SMART Key .. bezklucove stravovanie Hyndai i 40 style rok výroby Február 2013 1.7 diesel 100 KW Prosím vás viete mi pomôcť alebo niekoho odporučiť? nie každý má totiž na toto techniku. Ďakujem!
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

hjundeee servis nemas do 50km okruh ? tipujem ,ze budu na svoje kary patricne vybaveny...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mrs.smith1991
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 10.04.2018 02:33
Zdieľať na Facebook

hyundai

Príspevok od používateľa mrs.smith1991 »

Hyundai servis to už kontroloval a hneď na to som bola nútená písať sťažnosť na nich .. stratili mi malý technický a povedali že sa to opraviť nedá lebo su obidva kľúče pokazene... a keď chcem aby to fungovalo mám kúpiť nové kľúče za 570 Eur .
pozriem ten návod...
Ďakujem za reakcie
Napísať odpoveď

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných