Volvo V70 - vŕzganie spojky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volvo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

manots94
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 01.02.2014 15:14
Zdieľať na Facebook

Volvo V70 - vŕzganie spojky

Príspevok od používateľa manots94 »

Zdravím ľudia prosím vás mám taký problém už trvá cca rok vždy keď stisnem spojku alebo ju púšťam tak počuť taký vŕzgavý zvuk strašne mi to lezie na nervy ... :x dneska som mal chvíľku čas tak som si povedal že sa na to pozriem podobný problém sme mali na bývalej octávií a vazelína pomohla ale sem nejak nie .... môj postup klasicky som dal dolu gumenú manžetu a dal tam trocha vazelíny pár razí postískal spojkový pedáľ ale zvuk neprešiel a stále trvá tak netuším kde môže byť problém zvuk určite vychádza odtiaľ ale konkrétne z ktorej časti neviem určiť ale podľa mňa smerom od pedáľa ... a ešte taká jedna vec robí to len vždy cez leto alebo keď sú vysoké teploty cez zimu vôbec a ani keď sa auto v zime zohreje som si nič nevšimol ... prikladám aj foto vďaka za rady :)
[img]http://jyxo.info/uploads/7C/7c4e2283b0e ... 48ec25.jpg[/img]
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Keď ten vrzgavy zvuk vychádza od pedála, tak vrzgá ten pedál, kvapni kvapku oleja na čap uloženia pedala, ale podĺa mńa vrzga pružina , čo vracia ten pedál....
manots94
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 01.02.2014 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa manots94 »

Hej myslíš vďaka za radu pozriem sa na to teda ešte raz :)
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ak nevieš odkiaľ presne ten zvuk ide, obal okolie starou handrou aby si eliminoval že bude všetko okolo omastené, a vystriekaj poriadne celé WDčkom
manots94
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 01.02.2014 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa manots94 »

Vďaka skúsim niečo kúpi sa silikónový olej možno zaberie :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Volvo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní