Škoda Octavia II 1.9 Tdi - nejde naštartovať

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vsevetko
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Veď si ušetril kopec peňazí na nafte tak čoho sa bojíš. Určite si si tie peniaze odkladal na prípadne budúce problémy.
Tripson
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 17.03.2018 15:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tripson »

Hmm... Ja som sa pytal na nazor/radu a nie na hlupu poznamku. Ďakujem
vsevetko
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Pre akú radu si sem prišiel ? Ti poradí nejaký blázon na internete, že to budú vstreky tak ich ideš hneď meniť. Z takého chabého popisu závady ti nikto nemôže dať žiadnu normálnu odpoveď.

Čerpadlo v nádrži ťahá v pohode tak ako aj tandemove čerpadlo pri filtru
Prelož mi prosím čo to znamená v pohode ťahá
Tripson
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 17.03.2018 15:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tripson »

Dobre takze presnejsie... Od nadrze az po vstreky vsetko funguje. Cerpadlo v nadrzi tlaci naftu do filtra a ta pokracuje dalej az do vstrekov. Vstreky su nove, filtre menene pred cca 4 mesiacmi. Mne ide len o to ci to niekto nemal tak ako ja... Mne nejde o to ze prva rada bude hned ta spravna. Ako som povedal cakam na diagnostiku lebo bez toho mi asi nikto na 100% nepovie zavadu. Jalen chcem vediet ci to niekto uz nezazil ze mu auto samo od seba vypne a nechce naskocit vies.
vsevetko
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

OK, tak čakaj. Odporúčam ti ešte prečítať túto tému motor-vw-z-9-z-tdi-pd-ako-ho-servisova-t67907.html
Tripson
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 17.03.2018 15:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tripson »

No... Uz mam vysledky. Po novom zacalo vynechavat palivove cerpadlo a nakoniec prestalo uplne. Servisaci zistili ze v kabloch k cerpadlu nejde prud a diagnostika nic neukazuje. Cize auto nadalej stoji na parkovisku. Nemal niekto podobnu skusenost alebo nieco take ?
Tripson
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 17.03.2018 15:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tripson »

No relatka sme nepozerali dobry napad, no ked das dole plast pod volantom a tamtie rele tam ja 109 nemam
bjon
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 13.08.2017 22:28
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjon »

Ok a nestačí len v servise prepáliť znova SW, poprípade poprosiť nech ti nahodia novú verziu?
Tripson
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 17.03.2018 15:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tripson »

No prave ze ano, vsetko bolo ok tak netusim. Volal som do servisu v MI a tam mi poradili rele aleno ci nieje niekde kabel cvaknuty tak to neviem no...
Tripson
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 17.03.2018 15:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tripson »

No takže už mám odpoveď na to čo je vadne. V auto mam namontovaný zeder lock a servisaci zistili že do neho prúd ide ale z neho už nie a preto čerpadlo v nádrži nedostáva prúd. Nevie niekto či je možná demontáž tohto zariadenia alebo spraviť bypass ? zeder tam dal namontovať prechádzajúci majiteľ takže neviem čo ako ďalej.
Tripson
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 17.03.2018 15:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tripson »

Cize sa to da ? Ako som povedal ja som sa ich pytal ci sa neda spravit bypass. Tak povedali ze na to nemaju skuseneho autoelektikara. No v trebisove sa ani necudujem. Tak ci tak dakujem ti za odpoved. :2f93:
Tripson
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 17.03.2018 15:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tripson »

No popravde neviem ja som ho nevidel ja som len pocul co mi hovori servisak po telefone, mas s tym neaku skusenost ?
Tripson
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 17.03.2018 15:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tripson »

No asi tak vizera ta cast so zamkom tam dolu ale ako som povedal ja som to nevidel takze neviem ale dakujem ti.

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 44 neregistrovaných