Skoda Octavia - dymenie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

johan123456
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 20.11.2011 19:44
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia - dymenie

Príspevok od používateľa johan123456 »

Ahojte...Potrebujem od vás pomoc..mám škodu octavia 1.9 dti 77kw...poslednom čase mi rano zle štartovalo len tocilo a na koniec rozbehlo ...No raz pri štarte mi vyhodilo červenú kontrolku oleja bez toho aby som pozrel som dolial olej.asi chyba.. No pred dvoma dňami som šiel parkovať a pri parkovaní som mu vytočil na štrku od vtedy mi ide biely dym ...bol som troch servisoch elektrický úplne ok eg ventil ok podtlaky ok vymenil som v strek 3jku lebo mal velmi zlý casovacaj tak aj tak dymi aj som odsal olej lebo bolo vela natankoval som najdrahsiu naftu plus aditivum na prečistenie strekov aj tak nič ..diagnostika nič neukazuje...pri stadi a pohynani ide dym. Zhavice ok viete mi poradiť čo s tym ?
johan123456
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 20.11.2011 19:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa johan123456 »

Bohužiaľ ano...
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Ak ti to dymí pri státí a nestratí sa ti olej vádne vstrekovace ,ak je dym sivý
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Trosku krcmovych reci....tu v okoli Kosic jazdia sopliaci na historickych VW dizloch ktore maju vzadu velke nalepky I love diesel smoke tak snad by zadavatel mohol tiez jednu nalepit a ma vybavene ci?
Vzdy si spomeniem na vetu pana Hlavateho Kto raz vyskusa dizel viac ine nechce.... Tak urciteeeeee
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: asrd, uwa0907250429 a 27 neregistrovaných